Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Telia (101:51)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Telia“ nepasipriešino svarbią pergalę iškovojusiems „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandai

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 21:03 val., peržiūros: 859

Kovo 4 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Telia“ komandą. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškvooję devynias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „Telia“ sąskaitoje buvo trys pergalės ir keturiolika pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje du iš eilės tritaškius pataikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (6:0). Netrukus penkis taškus be atsako pelnė „Telia“ (6:5). Visgi puikiai tritaškius metę šeimininkai pelnė dar aštuonis taškus be atsako (14:5). Antroje kėlinio pusėje pamažu persvarą didino „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 13 taškų (26:13).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. Šeimininkai pirmas dvi minutes gynėsi be klaidų, o patys pelnė devynis taškus be atsako (35:13). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 22 taškai (39:17). Vėliau „Telia“ puolimas stipriai strigo, o devintą minutę komandas skyrė 33 taškai (53:20). Visgi kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė „Telia“, palikusi varžovams 30 taškų persvarą (55:25).

Trečio kėlinio pradžioje du metimus pataikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, o „Telia“ taškų sąskaitą atidarė įpusėjus antrai minutei (59:27). Vėliau septyniolika taškų be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (76:27). Paskutines tris kėlinio minutes komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 50 taškų (85:35).

Ketvirto kėlinio pradžioje du metimus pataikė „Telia“, o į tai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsakė pelnydami septynis taškus be atsako (92:39). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 49 taškai (94:45). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o rungtynės baigėsi rezultatu 101:51. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo dešimtą pergalę, o „Telia“ pralaimėjo penkioliktą kartą.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris M.Kadakauskis: „Penkiese susirinkę varžovai leido gan laisvai žaisti. Nesigynė jie, iš pradžių gerai pataikėme, lengvai praėjo visas žaidimas. Kaip „Prienai“ žaidėme. Svarbiausia dabar kokie bus varžovai atkrintamosiose. Jei pradžioje krenta tritaškiai galime žaisti, bet jei nekrenta, vėliau būna sunkoka.“

Sezono starte „SD Ranga“ nepasigailėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Omega“ antrą kartą įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir pateko į finalą (78:60) (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:44 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pratęsime palaužė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:25 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Omega“ nesunkiai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:32 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)