Rimo & Patikima linija vs Rapala (54:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 823

Sekmadienį, lapkričio 12 dieną, Garliavos Jonučių progimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Rimo & Patikima linija“ bei svečių „Rapala“. Pirmajame kėlinyje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, tačiau vėliau jų gynyba ir puolimas nebebuvo tokie efektyvūs ir jie paleido „Rapalos“ ekipa toli į priekį.

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri pelnė pirmuosius penkis taškus šiose rungtynėse. Visgi, tuomet į krepšį pradėjo pataikyti ir aikštelės šeimininkai ir netrukus pavijo savo varžovus. Likus žaisti kiek mažiau nei keturioms minutėms, „Rapala“ pelnė paskutiniuosius taškus šiame ketvirtyje, o toliau sekė daug netaiklių metimų ir klaidų, kas leido „Rimo & Patikima linija“ ekipai ketvirtį užbaigti 11:0 spurtu ir įgyti dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:9. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir pradėjo artėti prie savo varžovų. Kėlinukui įpusėjus, rezultatas jau buvo lygus, o vėliau „Rapala“ bandė tolti nuo savo varžovų, bet aikštelės šeimininkai pataikė tolimų metimų, kurių dėka nepaleido savo varžovų toli į priekį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:36.

Trečiojo ketvirčio metu komandos žaidė gan apylygiai. „Rimo & Patikima linija“ neleido savo varžovams didinti savo pranašumo ir visada laikėsi netoliese. Viso kėlinio metu nebuvo žymesnių atkarpų, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:51. Ketvirtajame kėlinyje galiausiai išryškėjo „Rapalos“ ekipos pranašumas. Dar kėlinuko pradžioje jiems pavyko įgyti dviženklį pranašumą. „Rimo & Patikima linija“ dar neketino sudėti visų ginklų ir bandė dar kabintis į kovą dėl pergalės, tačiau per paskutines penkias minutes jie pelnė vos du taškus, o tai leido svečiams pabėgti dar labiau nuo varžovų ir iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 54:72.

Gediminas Mickevičius („Rapala“):
“Labai džiaugiamės naujuoju pirkiniu Elvinu Kotvickiu. Jis labai daug padarė, idėjo indėlio gero šiandienos varžybose. Likom visi maloniai nustebinti, dėl to ir laimėjom.“

Solidžia persvara „Telia“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:17 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Rapala“ neprilygo „Hipocredit.lt“ komandai (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)