Rapala vs Hipocredit.lt (50:87)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Rapala“ neprilygo „Hipocredit.lt“ komandai

2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 22:51 val., peržiūros: 684

Sausio 11 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Rapala“ priemė svečius „Hipocredit.lt“ komandą. „Rapala“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Hipocredit.lt“ sąskaitoje buvo devynios pergalės ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje keturis taškus iš eilės pelnė „Rapala“ (4:0). Į tai svečiai atsakė dviem taikliais tritaškiais (4:6). Įpusėjus ketvirtai minutei rezultatas buvo lygus (9:9). Aštuntą minutę penkių taškų persvarą įgijo „Hipocredit.lt“ (12:17). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė šeši taškai (17:23).

Antras kėlinys prasidėjo dviem taikliais „Hipocredit.lt“ tritaškiais (17:29). „Rapala“ sunkiai rinko taškus, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė 15 taškų (19:34). Septintą minutę, po dviejų taiklių metimų komandas skyrė 12 taškų (26:38). Visgi labiau priartėti varžovams „Hipocredit.lt“ neleido. Svečiai sužaidus du kėlinius turėjo 15 taškų persvarą (31:46).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes geriau žaidė „Rapala“, kuri sumažino varžovų persvarą iki 12 taškų (36:48). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Hipocredit.lt“ (36:54). „Rapala“ pataikė du metimus (40:54). bet po jų puolimas užstrigo ir „Hipocredit.lt“ pelnė 13 taškų be atsako (40:67). Kėlinio pabaigoje skirtumas sumažėjo iki 24 taškų (45:69).

Ketvirto kėlinio pradžioje du metimus pataikė „Rapala“ (49:69). Antrą minutę „Rapalos“ puolimas užstrigo, o „Hipocredit.lt“ pelnė 18 taškų be atsako (49:87). Tik baigiantis devintai minutei, po ilgos pertraukos tašką pavyko pelnyti „Rapalai“ (50:87). „Hipocredit.lt“ laimėjo dešimtą kartą, o „Rapala“ pralaimėjo antrą kartą.

„Hipocredit.lt“ treneris M.Špokas: „Šiandien buvome nusiteikę kovai. Norėjosi, kad visi žaidėjai atvyktų ir sudėtis būtų pilna. Beveik visi šiandien buvome, gal tik vieno žaidėjo nebuvo. Buvome susitarę, kad viską pradedame nuo gynybos. Viską pradėjome nuo gynybos, o tik paskui galvojome apie puolimą, o jis sekėsi šiandien gerai. Gerai gynyboje dirbome ir todėl pasiekėme pergalę.“ Paklaustas, apie gražų dėjimą rungtynių pabaigoje į varžovų krepšį, treneris atsakė: „Tai buvo viskas, galutinis taškas rungtynėse. Šaunuoliai visi. Tiek mūsų komanda, tiek varžovai. Varžovai stiprūs ir ta viena pergalė nieko nereiškia mėgėjų lygoje.“

RVG Baldai nusileido Hipocredit.lt kolektyvui (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:16 val.)Emocijų kupiname mače „Rapala“ pranoko „Callcredit“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastenos“ tritaškių liūtyje paskendo „Hipocredit.lt“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Hipocredit.lt“ ekipos pergalę (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Rapala“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Modesta“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 17:55 val.)