Plastena vs Rapala (51:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80)

2018 vasario 06 d., Antradienis, 00:26 val., peržiūros: 813

Pirmadienį, vasario 5d., Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės, E pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Plastena“ ir svečių – „Rapala“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Rapalos“ krepšininikai, per pusę pirmojo kėlinio įgydami dviženklį pranašumą jį vis didino, o šeimininkams leido įmesti tik 9 pirmojo kėlinio taškus – 9:20. Antrąjame ketvirtyje keitėsi ne daug kas, „Plastena“ vis strigo puolime, o svečių tolimi metimai leido susikrauti 18 taškų persvarą – 22:40.

Antroje rungtynių pusėje „Plastenos“ krepšininkai šiek tiek atsigavo puolime bei gynyboje, tačiau šeimininkai deficitą sugebėjo sumažinti tik 2 taškais – 38:54. Ketvirtąjame kėlinyje svečiai be gailėsčio puolė varžovų krepšį ir užtikrintai atitolo nuo varžovų įmesdami 26 taškus per paskutinį rungtynių ketvirtį. Galutinis rungtynių rezultatas – 51:80 (9:20, 13:20, 16:14, 13:26)

„Rapala“ Gediminas Mickevičius:

Nesisekė kaip visą laiką surinkti pilną sudėti, žaisti lėngviau, pilnu pajėgumu, bet yra kaip yra, geriau pataikėm nei varžovai ir laimėjom.

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.) „RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)„ACME“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Plasteną“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Rapala“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:54 val.)Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.)„Plastena“ su keturiais su puse žaidėjo įveikė „Ulmą“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Rapala“ įveikė „Coca-Cola“ ir žengė į ketvirtfinalį (94:75) (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)