ASS & Endress + Hauser vs Rapala (54:90)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Rapala“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė „ASS & Endress + Hauser“

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 18:54 val., peržiūros: 752

Sekmadienį, balandžio 8 – ąją dieną, A. Sabonio centro salėje buvo sužaistos KKL įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių ketvirtfinalio antrosios serijos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „ASS & Endress + Hauser“ ir svečiai „Rapala“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir rinko taškus. Tuo tarpu šeimininkų ekipa atrodė išsiblaškiusi, dažnai klydo puolime ir netrukus komandas skyrė jau devyni taškai. Bet kėlinio pabaigoje kur kas geriau atrodė „ASS & Endress + Hauser“. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 18:25.

Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Rapala“ ekipa, kuri spurtavo 12:2 ir įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau „ASS & Endress + Hauser“ ekipai nepavyko sumažinti rezultato , o svečių komanda ir toliau didino savo pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 27:51.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Įpusėjus kėliniui „Rapala“ komanda sugebėjo išlaikyti savo pranašumo ir parodyti priešininkams, kaip reikia dirbti komandiškai – 43:64.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „Rapala “ iškovos triuškinančią pergale, rezultatu – 54:90.

„Rapala“ komandos treneris Gediminas Mickevičius: Mūsų pergalę lėmė geras žaidimas tarpusavyje, noras laimėti ir peržengti tą vieną žingsnelį link ketvirtų visų finalinių. To niekada nebuvome padarė, tai turbūt tas labai motyvuoja. O kaip seksis sekantis etapai, tai bus matyti.

„Coca Cola“ privertė pirmą kartą šiame sezone kapituliuoti „ASS & Endress + Hauser“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)Pirmoje ketvirtfinalio kovoje „Rapala“ nepasigailėjo „ASS & Endress + Hauser“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Slepikas Motorsport“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.),, Callcredit" nesunkiai įveikė ,, ASS & Endress + Hauser" (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Omegą“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Rapala“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Modesta“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 17:55 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.)Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)