Rapala vs ASS & Endress + Hauser (109:76)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Pirmoje ketvirtfinalio kovoje „Rapala“ nepasigailėjo „ASS & Endress + Hauser“

2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 23:06 val., peržiūros: 874

Kovo 29 dieną, 20:45 val., Kauno Švaros sporto salėje susitiko “Įmonių” lygos ketvirtfinalio komandos “Rapala” (šeimininkai) „ASS & Endress + Hauser” (svečiai).(serija 0:0) Pirmoje ketvirtfinalio kovoje šeimininkai nepaliko jokių vilčių varžovams ir nuskynė pirmąją serijos pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 109:76 (35:16, 30:14, 25:20, 19:26).

Pirmajame kėlinyje labiau nusiteikę išėjo šeimininkai, kuriem savos sienos padėjo puikiai sumesti metimus ir susikrauti 26 taškų pranašumą per pirmas 5 minutes. Svečiai sunkiai rado kelią link krepšio ir vos 7 kėlinio minutę perlipo 2 taškų ribą. Kėlinys baigėsi (35:16). Antrajame kėlinyje svečiai toliau sunkiai brovėsi pro varžovų gynybą, bei darė daug klaidų, tuo tarpu „Rapala“ skaudžiai baudė varžovus ir jau po antro kėlinio turėjo 35 taškų pranašumą (65:30).

Antroje rungtynių pusėje svečiams pradėjo atsirišinėt krepšys, sumetė daugiau tolimų metimų, tačiau apsiginti nuo greitų varžovų įžaidėjų ir aukštų crentrų jiems sunkiai sekėsi ir trečiajame kėlinyje šeimininkai jau pasiekė 40 taškų persvarą. Ketvirtajame kėlinyje komandos atsipalaidavo ir žaidė lengvesnį žaidimą ir rungtynės baigėsi „Rapala“ komandos naudai (109:76).

“Rapala“​ komandos treneris G.Mickevičius: „​Pavyko laimėti, nes susirinko visi žaidėjai. Iš tikro buvo tikslas nuo pat pradžių pabėgti, kad galėtume lengviau kvėpuoti. Ir reguliariajame sezone mes pralaimėjome jiems ant 40 taškų, tad negalėjom leisti to dar kartą. Šiaip puikiai pradėjom, reikia tęsti toliau ir siekti kitų pergalių.“

„Rapala“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:54 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Slepikas Motorsport“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Coca Cola“ privertė pirmą kartą šiame sezone kapituliuoti „ASS & Endress + Hauser“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)Pačioje rungtynių pradžioje spurtavusi „Rapala“ lengvai įveikė „Celsį“ (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:23 val.),, Callcredit" nesunkiai įveikė ,, ASS & Endress + Hauser" (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 20:45 val.)Emocijų kupiname mače „Rapala“ pranoko „Callcredit“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Omegą“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:30 val.)Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)