Coca-Cola vs GZP (50:98)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 23 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“

2018 rugsėjo 23 d., Sekmadienis, 20:57 val., peržiūros: 1091

Sekmadienį, rugsėjo 23-ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko Kauno miesto Mero taurės susitikimas, kurio metu savo sezonus atidarė vietos „Coca – Cola“ ir „GZP“.

Rungtynių pradžioje greitomis atakomis ir taikliais metimais „GZP“ komanda jau turėjo didelį pranašumą savo naudai 0:16. Kėlinuko pabaigoje „Coca – Cola“ pataikė pirmuosius taškus, šis kėlinys neatnešė jiems didelio džiaugsmo 6:26.

Antrasis ketvirtis sėkmingiau klostėsi svečiams. Puolime strigę aikštelės šeimininkai sunkiai rinko taškus, o tuo pasinaudoje „GZP“ jau turėjo dvigubą pranašumą. Nors šeiminkai užjudėjo antrajame kėlinyje, pasivyti priešininkų nepavyko 27:54.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės svečiai ir toliau nemažino apsukų. Jie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime, gynyboje taip pat atrodė tvarkingai ir netrukus jų pranašumas perkopė 39 -ies taškų ribą. Per likusį kėlinio laiką „GZP“ ekipa išlaikė pranašumą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 36:74.

Lemiamas ketvirtis teliko tik formalumas ir „GZP“ komanda žaidimą pradėjo užtikrinta pergale. Galutinis rungtynių rezultatas 50:98.

„GZP“ komandos treneris Marius Zaviliauskas: Sezono pražia, tai mes dar nelabai gerai žaidžiame, bet esame stipresni, daugiau matę, todėl iškovojome pergalę.

Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“ (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 20:20 val.) „Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76) (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)„GZP“ ekipos puolimo nesustabdę BC „Boom“ & Basket24.lt skaudžiai krito pusfinalyje (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Kauno technikos profesinio mokymo centras“ ‒ antrus metus paeiliui Kauno miesto Mero didžiosios taurės laimėtojai (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)Tik po atkaklios „Coca ‒ cola“ įveikė „Žaliakalnį“ (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 20:08 val.)„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Coca-Cola“ laimėjo Mažosios taurės trečiąją vietą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 14:22 val.)„GZP“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ pasipriešinimu (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 19:26 val.)