GZP vs Kauno technikos profesinio mokymo centras (76:95)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Didysis finalas
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno technikos profesinio mokymo centras“ ‒ antrus metus paeiliui Kauno miesto Mero didžiosios taurės laimėtojai

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 20:01 val., peržiūros: 1228

Sekmadienį, spalio 28 d., A. Sabonio sporto centre įvyko Kauno miesto Mero didžiosios taurės finalo susitikimas, kuriame susigrūmė „GZP“ ir „Kauno technikos profesinio mokymo centras“.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo „GZP ekipos keturiais tritaškiais, kurie leido šiai ekipai pirmauti 7:14. Visgi, „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ labai greitai prisivijo varžovus ir pirmasis kėlinukas baigėsi lygyiu rezultatu 20:20.

Antrajame kėlinuke „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ surengė spurtą ir įgijo didžiausią iki tol turėtą pranašumą 24:32. Kėlinuko pabaigoje pasipylė nesportinės pražangos, kurias geriau išnaudojo svečiai, po dviejų ketvirčių pirmavę dviženkliu pranašumu 37:47.

Trečiąjį ketvirtį labai aktyviai pradėję „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ krepšininkai po kelių greitų atakų dar labiau nutolo – 39:55. Turimą persvarą svečiai išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos, po kurio buvo priekyje 57:72.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai palaikė savo pranašumą, neleido „GZP“ ekipai priartėti ir antrą kartą iš eilės tapo Kauno miesto Mero didžiosios taurės nugalėtojais. Galutinis rungtynių rezultatas 76:95 (20:20, 17:27, 20:25, 19:23).

A. Žadeikis („Kauno technikos profesinio mokymo centras“):

„galvojau, kad bus sunku, nes mano penki žaidėjai negalėjo žaisti – neleido žaisti, nors du tikrai galėjo pagal visus nuostatus, bet užprotestavo priešininkai, dėl to ir galvojau, kad bus sunku, bet pasirodo, kad mūsų ir be penkių žaidėjų nebloga komanda“.

Vėl šimtą taškų permetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ išliko nepralaimėjęs (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:15 val.)Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į Didžiosios taurės pusfinalį (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Praėjusių metų Mero Didžiosios taurės čempionai startavo pergalingai (2018 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„GZP“ ekipos puolimo nesustabdę BC „Boom“ & Basket24.lt skaudžiai krito pusfinalyje (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)„GZP“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ pasipriešinimu (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 19:26 val.)„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“ (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)Kauno „TPMC“ galingu žaidimu išsikovojo vietą finale patiesdami „Omegos“ krepšininkus (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)„KTPMC“ lengvai įveikė „Vakarai“ (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)