Kauno technikos kolegija vs GZP (56:73)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 03 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„GZP“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ pasipriešinimu

2018 spalio 03 d., Trečiadienis, 19:26 val., peržiūros: 928

Trečiadienį, spalio 3 d. Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Kauno miesto mero taurės turnyro rungtynės, kuriose susitiko grupėje pirmaujančios ekipos – „Kauno technikos kolegija“ (1-0) ir svečių teisėmis atvykę „GZP“ (2-0).

Rungtynių pradžioje iniciatyvą turėjo „GZP“, kurie po M. Zaviliausko tritaškio buvo priekyje 8:11. Bet tada „Kauno technikos kolegija“ spurtavo 8:0, kas leido po pirmojo ketvirčio šeimininkams pirmauti 18:16.

Antrajame kėlinuke V. Sutkaus ir A. Dabožinsko tikslūs metimai leido „GZP“ ekipai nutolti dviženkliu pranašumu – 20:33. Dviženklį pranašumą svečiai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 25:39.

Puiki svečių gynyba beveik penkias trečiojo kėlinuko minutes neleido „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkams pelnyti nei vieno taško, o „GZP“ dar labiau nurūko į priekį – 25:53. Kėlinukas pasibaigė tiksliu Š. Akelio tritaškiu, sumažinusiu svečių persvarą iki 35:59.

Nieko jau nebelėmusiame ketvirtajame rungtynių ketvirtyje kelias sėkmingas atkarpas sužaidė šeimininkų krepšininkas R.Staškūnas, kurio blokas bei keli tolimi metimai leido „Kauno technikos kolegijai“ kiek priartėti. Galutinis rungtynių rezultatas 56:73 (18:16, 7:23, 10:20, 21:14).

J.Tumpa („GZP“):

„patiko, kad rotacija buvo gera, pirmą kartą daugiau susirinkom ir energija pranokom“.

„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)Emocingose rungtynėse „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Omegą“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:58 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno rami“ įveikė šeimininkų komandą „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „KTK“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Kauno technikos profesinio mokymo centras“ ‒ antrus metus paeiliui Kauno miesto Mero didžiosios taurės laimėtojai (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“ (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)„GZP“ ekipos puolimo nesustabdę BC „Boom“ & Basket24.lt skaudžiai krito pusfinalyje (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“ (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 20:20 val.)