Omega vs Kauno Rami (71:59)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 03 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nepaliko vilčių „Kauno Rami“

2018 spalio 03 d., Trečiadienis, 21:35 val., peržiūros: 1152

Trečiadienį, spalio 3-ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Kauno miesto Mero taurės 2018, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Omegos“ ir svečių „Kauno Rami“ komandos.

Rungtynes žymiai geriau pradėjo šeimininkai, kurie per penkias minutes spėjo įgyti dviženklę persvarą (16:6). Tačiau antroje kėlinio pusėje „Omegos“ puolimas sustojo, bet gera gynyba neleido varžovams priartėti Antroji kėlinio pusė buvo nerezultatyvi, o po pirmojo ketvirčio komandas skyrė 9 taškai – 23:12. Antrasis ketvirtis šįkart geriau prasidėjo svečiams, kurie netrukus sumažino varžovų persvarą iki 6 taškų. Tačiau puolime vis dažniau rezultatyvias atakas rengę šeimininkai netrukus vėl nutolo, o sėkminga kėlinio pabaiga leido „Omegai“ susigrąžinti dviženklę persvarą – 38:26.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino. „Kauno Rami“ krepšininkai nenuleido rankų ir E. Mackevičiaus dėka ne leido varžovams dar labiau nutolti. Šeimininkai puolime pradėjo remtis individualiais veiksmais, tačiau tai teigiamo rezultato neatnešė, o svečiams atsirado šansas kabintis į rungtynes. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 8 taškai – 51:43. Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo aktyviai, abi komandos stengėsi, kuo greičiau rinkti taškus. Šeimininkai tam, kad rungtynių pabaigoje neliktų intrijos, o svečiai dar turėjo realių šansų pakovoti dėl pergalės. S. Sakalausko ir J. Keršio vedama „Omega“ puolime rungtyniavo užtikrinčiau ir netrukus vėl turėjo dviženklį pranašumą. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 13 taškų (61:48). „Kauno Rami“ po truputį pradėjo trumpinti atakas,bandė laimę iš toli, tačiau tie metimai retai skrosdavo tinklelį. „Omegos“ krepšininkai užtrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovo pergalę rezultatu 71:59 (23:12, 15:14, 13:17, 20:16).

„GZP“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76) (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)Puikią gynybą pademonstravę „Laipsniai“ iškovojo Kauno miesto Mero mažąją taurę (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Omega“ iškovojo Kauno miesto Mero didžiosios taurės bronzą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:55 val.)Emocingose rungtynėse „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Omegą“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Omega“ kiek netikėtai įveikė „DNC prekybos“ krepšininkus ir žais Kauno mero Didžiosios taurės pusfinalyje (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 21:21 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)Kauno „TPMC“ galingu žaidimu išsikovojo vietą finale patiesdami „Omegos“ krepšininkus (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno rami“ įveikė šeimininkų komandą „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)