Šešių sūrių vs Ariogala (67:80)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Ariogala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Šešių sūrių“

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 919

Sekmadienį, baladžio 8 – ąją dieną, A. Sabonio centro salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2018, Reguliariosios, A pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – „Šešių sūrių“ ir svečių – „Ariogala“.

Pirmasias tris minutes abi komandos nepelnė nei vieno taško. „Ariogola “ pelnė pirmuosius taškus, bet tuo pačiu atsilygino ir varžovai (2:2 ). Beveik visa kėlinį komandos žaidė apylygiai. Bet likus žaisti paskutines kelias minutes „Ariogala“ komandai pavyko padaryti kelias greitas atakas ir persverti rezultatą savo naudai – 10:17.

Antrajame kėlinį dar šeimininkų komanda bandė pasipriešinti svečiams, bet sunkiai sekėsi, taigi kėlinį savo naudai laimėjo „Ariogala“ komanda – 23:34.

Antrąją rungtynių pusę kur kas užtikrinčiau pradėjo „Ariogala“ ekipa ir be didesnių sunkumų puikiai atstovėjo gynyboje ir tai leido jiems neprarasti savo pranašumo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 45:58.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „Ariogala“ iškovos pergale, rezultatu –67:80.

„Ariogala“ komandos treneris A.Buchinčevas: Pergalę lėmė greitas puolimas.

Visas rungtynes persvarą laikiusi „Old S/M” komanda šventė pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 23:00 val.) Randeris lygioje kovoje krito prieš Šešių sūrių komandą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 00:23 val.)„Ariogalai“ atiteko Pavasario „Mažosios“ taurės auksas (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:08 val.),,Požeminės linijos ‒ POLI“ lengvai įveikė ,,Šešių sūrių“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ įveikė „Šešių sūrių“ ekipa ir žengia į „Iššūkio“ taurės finalą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Ariogala“ apgynė namų sienas bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 28 d., šeštadienis, 19:38 val.)Paskutinių sekundžių dramoje ‒ minimali „Šešių sūrių“ ekipos pergalė prieš „Alainą“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Old S/M“ įstrigo „Ariogalos“ gynybos gniaužtuose ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„Ariogalos“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Šešių sūrių“ ekipa paliko „Kauno švarą“ už ketvirtfinalio borto (2018 gegužės 01 d., antradienis, 21:33 val.)