Old S/M vs Ariogala (50:63)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 17 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Old S/M“ įstrigo „Ariogalos“ gynybos gniaužtuose ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą

2018 balandžio 17 d., Antradienis, 22:54 val., peržiūros: 1023

Antradienį, balandžio 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Old S/M” bei svečių „Ariogala“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai, bet trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai surezgė neblogą spurtą ir patiesė savo varžovus.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pelnė pirmuosius penkis rungtynių taškus. Tačiau tuomet jie krito į duobę, o tuo netruko pasinaudoti svečių ekipa ir per likusį kėlinio laiką atrodė visa galva pranašesni už savo varžovus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 9:17. Antrojo ketvirčio pradžioje „Ariogalai“ pavyko įsiveržti į priekį jau dviženkliu skirtumu, bet tuomet savo žaidimą pagavo „Old S/M“ ekipa. Jie puikiai atrodė gynyboje ir sugebėjo kur kas dažniau užpulti savo varžovus, pavijo juos bei persvėrė rezultatą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, vėliau “Ariogalos” ekipa smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir įgijo poros atakų pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką svečiams dar pavyko padidinti savo atotrūkį iki dviženklio, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 37:50. Lemiamo ketvirčio metu „Old S/M“ ekipai niekaip nepavyko priartėti prie savo varžovų ir likus žaisti tris su puse minutės, komandas vis dar skyrė dviženklis skirtumas. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkams nepavyko grąžinti intrigos į rungtynes ir jie patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 50:63.

Rimas Bakanauskas („Ariogala“):
“Individualiai gal stipresnius žaidėjus turėjom. Greitas puolimas ir tritaškiai buvo pagrindinės pergalės priežastys“.

„Old S/M“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Ariogala“ apgynė namų sienas bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 28 d., šeštadienis, 19:38 val.)„Old S/M“ neturėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Ariogalos“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)Patirtis prieš jaunystę ‒ „Old S/M“ lengvai susitvarkė su jaunųjų saboniukų pasipriešinimu (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:01 val.) Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale triumfavo „VU KHF“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ tik paskutinėmis sekundėmis palaužė „Ariogalos“ krepšininkus (2018 balandžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)„Ariogala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Ariogalai“ atiteko Pavasario „Mažosios“ taurės auksas (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Alaina“ neprilygo „Old S/M“ ekipai (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 23:09 val.)