Hidraulit vs Ariogala (58:69)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Ariogalai“ atiteko Pavasario „Mažosios“ taurės auksas

2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 21:08 val., peržiūros: 1006

Gegužės 15 dieną, 18:00 val., A. Sabonio sporto centre, susitiko „Pavasario“ turnyro komandos „Hidraulit“ ir „Ariogala“. Komandos stojo kovoti „Mažosios“ taurės finale. Nors „Hidraulit“ šiame susitikime turėjo ilgesnį suolelį, tačiau nesugebėjo pasinaudoti šiuo pranašumu, po ilgosios pertraukos paleido varžovus tolyn, o „Ariogalos“ krepšininkai sugebėjo įrodyti, jog yra vertesni iškovoti aukso medalius. Susitikimas baigėsi rezultatu 58:69 (16:17, 12:15, 14:23, 16:14).

Rungtynes labai galingai pradėjo „Hidraulit“ žaidėjai ir staigiai pabėgo tolyn, tačiau komandos tempas netrukus ėmė lėtėti, o skirtumas nepastebimai išnyko. Nuo to momento prasidėjo gana lygus, bet nerezultatyvus žaidimas, komandos dažnai klydo, daugėjo pražangų, bet nei viena pusė taip ir nepasiekė nors kiek solidesnio pranašumo. Prieš ilgąją pertrauką „Ariogala“ pirmavo nedideliu skirtumu 28:32.

Antroje rungtynių dalyje „Hidraulit“ vis sunkiau stabdė varžovų puolimą, „Ariogala“ sužaidė rezultatyviausią kėlinuką ir jų pranašumas perkopė 10 taškų ribą. Velui „Hidraulit“ komanda laukė kol varžovus išretins pražangos, o netgi patys turėjo rimtų problemų dėl pražangų. Galiausiai skirtumas priartėjo ir prie 20 taškų ribos. „Ariogala“ elgėsi protingai, dabar ilgiau laikė kamuolį, nors skirtumas kiek aptirpo, bet „Hidraulit“ taip ir nesugebėjo sugražinti intrigos. „Ariogala“ atsilaikė ir iškovojo „Mažosios“ taurės auksą 58:69.

„Ariogala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Ariogala“ apgynė namų sienas bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 28 d., šeštadienis, 19:38 val.)Pavasario „Sportturo“ taurę „Kauno Rami“ pradėjo sunkia pergale prieš „Hidraulit“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Hidraulit“ sutriuškino vos du kartus per kėlinį iš žaidimo pataikiusią „Modestos“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Old S/M“ įstrigo „Ariogalos“ gynybos gniaužtuose ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„Ariogalos“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:52 val.)Atkakliose ir emocingose ketvirtfinalio rungtynėse „Hidraulit“ palaužė „Remzą & Langvilą“ (2018 gegužės 01 d., antradienis, 22:27 val.)Penkiese susirinkę „Kolegos“ neatsilaikė prieš ilgą „Hidraulit“ rotaciją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:40 val.)