Kauno švara vs Šešių sūrių (71:93)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 gegužės 01 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Šešių sūrių“ ekipa paliko „Kauno švarą“ už ketvirtfinalio borto

2018 gegužės 01 d., Antradienis, 21:33 val., peržiūros: 834

Antradienį, gegužės 1 d., Kauno švaros sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" Iššūkio taurės rungtynės aštuntfinalio susitikimas, kuriame kovėsi "Kauno švara" ir svečiai – „Šešių sūrių“ krepšininkai.

Nuo pat rungtynių pirmųjų minučių „Šešių sūrių“ krepšininkai parodė, kad šiandien į „Kauno švaros“ sporto salę atvyko tik pergalės. Po kelių minučių svečiai jau buvo įgiję dviženklį pranašumą 2:12. Bet po truputį, po truputį šeimininkai atsigavo po pirmojo šalto dušo ir iki kėlinuko pabaigos priartėjo per vieną metimą – 23:25.

Antrajame kėlinuke „Šešių sūrių“ ekipa spurtavo ir po M. Sinkevičiaus bei J. Pilecko tolimų šūvių atitolo – 25:39. Bet tada tritaškį pataikė šeimininkų žaidėjas P.Vosgirdas ir „Kauno švara“ kiek priartėjo – 35:44.

Trečiąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu 5:0, po kurio priartėjo iki 40:44. Bet M.Cimermanas ir J.Pileckas tiksliais metimais labai greito leido svečiams vėl suikrauti solidesnį pranašumą – 41:52. Puikiai sužaidę kėlinuko pabaigą „Šešių sūrių“ krepšininkai dar labiau nutolo – 51:67.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo dviem P. Vosgirdo tolimais šūviais, kurie leido „Kauno švarai“ kiek priartėti – 59:72. Bet tada siausti pradėjo J.Pileckas, vien per šį ketvirtį, suvertęs 17 taškų, o „Šešių sūrių“ pradėjo tolti ir užtikrintai laimėjo šį ketvirtfinalio susitikimą. Galutinis rungtynių rezultatas 71:93 (23:25, 12:19, 16:23, 20:26).

J.Pileckas („Šešių sūrių“):

„šiandien įjungėm playoff’ų rėžimą ir norime eiti kuo toliau“.

„Šešių sūrių“ ekipa iškovojo bronzos medalius „Sportturas“ Iššūkio taurėje (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ įveikė „Šešių sūrių“ ekipa ir žengia į „Iššūkio“ taurės finalą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:53 val.)Paskutinių sekundžių dramoje ‒ minimali „Šešių sūrių“ ekipos pergalė prieš „Alainą“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)„ICE“ antroje pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 22:34 val.)Tik po atkaklios kovos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Kauno švarą“ (2018 balandžio 03 d., antradienis, 20:33 val.)„Kauno švara“ susitvarkė su BC „Liuksas“ ‒ Veteranais (2018 balandžio 10 d., antradienis, 20:30 val.) Randeris lygioje kovoje krito prieš Šešių sūrių komandą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 00:23 val.)„Ariogala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:47 val.),,Požeminės linijos ‒ POLI“ lengvai įveikė ,,Šešių sūrių“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:26 val.)Visas rungtynes persvarą laikiusi „Old S/M” komanda šventė pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 23:00 val.)