Randeris vs Šešių sūrių (72:73)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 gegužės 06 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Randeris lygioje kovoje krito prieš Šešių sūrių komandą

2018 gegužės 07 d., Pirmadienis, 00:23 val., peržiūros: 829

Sekmadienio pavakare Sportturas Iššūkio taurės ketvirtfinalyje jėgas surėmė Randeris bei Šešių sūrių komandos. Kaip ir dera atkrintamosioms rungtynėms prieš prasidedant susitikimui sunku buvo prognozuoti, kuri komanda galėtų būti stipresnė ir žengti žingsnelį toliau link išsvajotų medalių. Nuo pat pirmos susitikimo minutės užvirė arši kova. Kiek geriau pirmasis ketvirtis klostėsi Šešių sūrių kolektyvui, kurie po T.Cylikas tolimo metimo pirmo ketvirčio viduryje pirmavo 10:4. Didesnį ar mažesnį pranašumą jie išsaugojo iki pat kėlinuko pabaigos pirmaudami 21:18. Antrajame ketvirtyje priekyje Šešių sūrių ekipai išsilaikyti pavyko neilgai, nes jau sužaidus 2 minutes R.Ašmena septyni pelnyti taškai leido po ilgesnės pertraukos Randeris ekipai vėl tapti pirmaujančios vaidmenyje 28:25. Tokia pati permaininga kova vyko ir visą antrąjį ketvirtį po kurio 40:39 pirmavo Randeris.

Trečiajame ketvirtyje toliau vyko visiškai lygi kova nei vienai komandai nepavykstant pabėgti. Komandos viską bandė išspręsti individualiais žaidėjų blykstelėjimais, tačiau nei vieniems nei kitiems tai neatnešė apčiuopiamos naudos ir po trijų ketvirčių švieslentėje rodomi skaičiai skelbė dėsningą pusiausvyrą rungtynėse 58:58. Visa drama ir emocijos užvirė ketvirtajame ketvirtyje, toliau vykstant lygiai kovai kiekvienas sėkmingas epizodas ar teisėjų švilpukas susilaukdavo komandų emocinio palaikymo arba ginčų. M.Sinkevičius ėmėsi iniciatyvos lemiamu metu Šešių sūrių komandos gretose ir po jo vieno 10 taškų likus maždaug 50 sekundžių iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos pastarieji valdė situaciją pirmaudami 4 taškais. Po nesėkmingos atakos puolime atkovotas kamuolys surado prie trijų taškų linijos atsidūrusį V.Juknevičius, kuris šaltakraujiškai tirpdė skirtimumą iki minimumo. Velniškai karštoje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšti galėjo tiek vieni tiek kiti, bet visi metimai skriejo pro šalį ir saldžią pergalę šventė Šešių sūrių kolektyvas 73:72.

Po susitikimo Randeris vyrai neslėpė apmaudo dėl paskutinės atakos per kurią galėjo pasiekti pergalę. Gan banguotai žaidę Šešių sūrių komandos nariai džiaugėsi sunkia pergale ir kelialapiu į pusfinalį, bei laukiančią kovą dėl medalių.

„Ariogala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:47 val.)Paskutinių sekundžių dramoje ‒ minimali „Šešių sūrių“ ekipos pergalė prieš „Alainą“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)Visas rungtynes persvarą laikiusi „Old S/M” komanda šventė pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 23:00 val.),,Požeminės linijos ‒ POLI“ lengvai įveikė ,,Šešių sūrių“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ įveikė „Šešių sūrių“ ekipa ir žengia į „Iššūkio“ taurės finalą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Randeris“ užtikrintai patiesė savo varžovus (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Šešių sūrių“ ekipa iškovojo bronzos medalius „Sportturas“ Iššūkio taurėje (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Šešių sūrių“ ekipa paliko „Kauno švarą“ už ketvirtfinalio borto (2018 gegužės 01 d., antradienis, 21:33 val.)„Randeris“ lengvai įšoko į „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Baltic Transline“ tik po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)