Ariogala vs Birštono SC – „Olimpas“ (66:61)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 27 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Ariogalos sporto salė, Melioratorių g. 4, Ariogala, Raseinių raj., LT-60257

„Ariogala“ apgynė namų sienas bei žengė į pusfinalį

2018 balandžio 28 d., Šeštadienis, 19:38 val., peržiūros: 721

Penktadienį, balandžio 27 dieną, Ariogalos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 ketvirtfinalio rungtynės tarp „Mažosios“ taurės komandų – vietos „Ariogala” bei svečių „Birštono SC – „Olimpas“. Rungtynių eigoje, aikštelės šeimininkai vis didino savo atotrūkį, o po trijų ketvirčių turėjo jau dviženklį pranašumą, kas ir buvo pamatas jų pergalei.

Rungtynes kiek geriau pradėjo pradėjo svečių ekipa, kuri be didesnių problemų žaidė puolime ir netrukus įgijo penkių taškų pranašumą. Tačiau kėlinuko pabaigoje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie ketvirtį užbaigė 10:2 spurtu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:15. Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Ariogalos“ ekipa, kuri susikrovė aštuonių taškų pranašumą. Vėliau „Birštono SC – „Olimpas“ bandė vytis savo varžovus, tačiau į kiekvieną jų ataką, sėkmingai atsakė ir aikštelės šeimininkai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:31.

Trečiąjį kėlinuką vėl kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandų žaidimas išsilygino ir jos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:45. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo “Birštono SC – “Olimpas”. Jie uždarė visus kelius link savo krepšio, o patys pelnė septynis taškus bei taip sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų. Vėliau komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais ir likus žaisti dvi minutes, vietinių ekipos pranašumas buvo šeši taškai. Per likusį kėlinio laiką birštoniečiams nepavyko rimčiau pakovoti dėl pergalės ir pergale šventė “Ariogalos” ekipa, kuri ir žengė į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 66:61.

Andrius Buchinčevas („Ariogala“):
“Pergalę nulėmė mūsų sėkmė ir varžovų nesėkmė. Keleta metimų pasisekė įmesti. Rungtynių pabaigoje turėjome problemų labai daug problemų su traumomis – du žaidėjai gavo traumas. Bet ištraukėm pergalę, laimingai viskas baigėsi. Iš principo, vėlgi, turėjome vieną individualiai stipresnį žaidėją, įmetėm keletą fantastiškų metimų ir tiek“.

„Old S/M“ įstrigo „Ariogalos“ gynybos gniaužtuose ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„Ariogalai“ atiteko Pavasario „Mažosios“ taurės auksas (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Ariogala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:47 val.)Birštono „SC – „Olimpo“ komanda pavasario taurę pradėjo pergale prieš BC „Liuksas“ ‒ Veteranus“ (2018 kovo 24 d., šeštadienis, 18:41 val.)„Ariogalos“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ tik paskutinėmis sekundėmis palaužė „Ariogalos“ krepšininkus (2018 balandžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)Tik po atkaklios kovos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Kauno švarą“ (2018 balandžio 03 d., antradienis, 20:33 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Skaitmeninė akis palūžo prieš Ariogala vyrus (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 01:22 val.)