Vėjų linija & Garliavos duona vs Vilkai (96:65)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 balandžio 23 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ be vargo pranoko „Vilkus“

2018 balandžio 23 d., Pirmadienis, 21:38 val., peržiūros: 892

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Pavasario „​Sportturas“​ taurės atkrintamosios „Iššūkio“​ taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“​ su „​Vilkais (svečiai). Nors rungtynių pradžioje vyko apylygė kova, šeimininkams pavyko įsibėgėti ir iškovoti pergalę įtikinamu skirtumu.

​Pirmasis rungtynių kėlinys žadėjo intriguojančią kovą. Svečiai savo taškų kraitį pradėjo pildyti spurtuodami 8:0. Bet „Vėjų linija & Garliavos duona“​ nesnaudė ir atsakė varžovams dar energingiau – ​11:0. Prie šio spurto 6 taškus pridėjo komandos lyderis L.Varnas. Ketvirčio pabaigoje „​Vilkams“​ pavyko išlyginti rezultatą – 18:18.

​Antrajame kėlinyje šeimininkai įsivažiavo. A.Raila jau pirmojoje atakoje pelnė 2+1 ir taip užvedė savo komandą. Tuomet taškų skirtumas pradėjo augti lyg ant mielių. „​Vilkų“​ gretose saviškius neatsilikti skatino D.Rumšys, įmetęs du iš eilės tolimus šūvius ir sumažinęs taškų skirtumą iki 6 taškų (37:31). Tačiau paskutiniosiomis kėlinio minutėmis 6 taškus be atsako pelnę šeimininkai ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 12 taškų pranašumą – 43:31.

​Antroji rungtynių pusė pasižymėjo taškų gausa. Trečiajame kėlinyje komandos keitėsi sėkmingomis atkarpėlėmis svariai nekeisdami taškų skirtumo. Tik besibaigiant šioms 10-iai minučių tris iš eilės atakas sėkmingai užbaigę „Vėjų linija & Garliavos duona“ susikrovė sunkiai įveikiamą pranašumą – ​75:56.

​Paskutinysis rungtynių ketvirtis greitai tapo tik formalumu. Beveik įpusėjus rungtynėms, šeimininkai pasiekė 30 taškų pranašumą (89:59). Leisdami „VIlkams“ pelnyti tik 9 taškus, „Vėjų linija & Garliavos duona“​ iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 96:65.

„Vėjų linija & Garliavos duona“​ komandos kapitono A. Railos komentaras po pergalės:
„Pirma rungtynių dalis buvo sunki. Antroj daly truputį pabėgom, padarėm kelias greitas atakas sausai ir išėjom į savo žaidimą.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:14 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Modestą“ (94:60) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)Ne pilnos sudėties žaidęs Veiverių „Amberis“ svečiuose neprilygo „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:37 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:28 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilkus (2018 balandžio 17 d., antradienis, 23:05 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (84:56) (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:43 val.)„Šešių sūrių“ ekipa iškovojo bronzos medalius „Sportturas“ Iššūkio taurėje (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:16 val.)Nerezultatyviose rungtynėse savo pranašumą įrodė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)