Šešių sūrių vs Vėjų linija & Garliavos duona (88:68)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, „Iššūkio“ taurės Mažasis finalas
2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Šešių sūrių“ ekipa iškovojo bronzos medalius „Sportturas“ Iššūkio taurėje

2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 21:16 val., peržiūros: 934

Pirmadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" Iššūkio taurės mažasis finalas, kuriose susitiko "Šešių sūrių" Ir svečių teisėmis atvykę "Vėjų linija & Garliavos duona".

Rungtynės prasidėjo be gynybos. Komandos labiau skyrė dėmesį puolimuo nei gynybai. "Šešių sūrių" ekipai toks žaidimas labiau tiko nei varžovams ir įpusėjus kėlinukui pirmavo 9 taškais. Ketvirčio pabaigoje "Vėjų linija & Garliavos duona" surengė keletą greitų atakų, kur skirtumas ištirpo iki 5 taškų ( 29:24). J.Pileckas toliau tempė komandą ant pečių, o "Šešių sūrį" ekipa susikrovė dviženklį pranašumą ( 39:27). Per likusį laiką komandos toliau lenktyniavo taškų lenktysė ir šeimininkai išsaugojo atotrūkį – 46:36.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir tolo nuo varžovių. "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipai niekaip nepavyko įveikti kibios varžovų gynybos. Po trijų kėlinukų "Šešių sūrių" ekipa turėjo 16 taškų pranašumą. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai išlaikė iniciatyvą savose rankose ( 80:60). Likęs laikas buvo tik formalumas ir "Šešių sūrių" ekipa iškovojo bronzos medalius "Iššūkio" taurėje rezultatu – 88:68 (29:24, 17:12, 23:17, 19:15)

Mažojo finalo naudingiausias žaidėjas tapo – M.Cimermanas ( "Šešių sūrių").

Po laimėtų rungtynių "Šešių sūrių" ekipos treneris, T.Cylikas, kalbėjo:
„Visų pirma,tai noriu pasidžiaugti pergale. Žinoma,po anų metų didžiosios taurės sidabro,šiemet lūkeščiai buvo didesni,tačiau traumos ir maža rotacija neleido rimčiau sukovoti grupės varžybose. Bet turim,ką turim. Šiandien tikėjomės rimtesnės kovos,komanda žinoma,tačiau nusiteikėm,gerai pataikėm,ypač dvitaškius,varžovai rėmėsi savo lyderio individualiais veiksmais,tačiau mūsų Andriukas šiandien apsunkino jam žaidimą ir privertė mesti sunkius metimus. Manau,tokiu žaidimu,kokį demonstravome šiandien,galėjome drąsiai laimėti ir pirmąją vietą,bet bronza irgi medalis,tad su tuo ir sveikinu savo komandą ! 🙂“

„Šešių sūrių“ ekipa paliko „Kauno švarą“ už ketvirtfinalio borto (2018 gegužės 01 d., antradienis, 21:33 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ įveikė „Šešių sūrių“ ekipa ir žengia į „Iššūkio“ taurės finalą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:53 val.)Paskutinių sekundžių dramoje ‒ minimali „Šešių sūrių“ ekipos pergalė prieš „Alainą“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ be vargo pranoko „Vilkus“ (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 21:38 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:28 val.) Randeris lygioje kovoje krito prieš Šešių sūrių komandą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 00:23 val.)„Ariogala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:47 val.),,Požeminės linijos ‒ POLI“ lengvai įveikė ,,Šešių sūrių“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:26 val.)