Modesta vs Vėjų linija & Garliavos duona (60:94)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 11 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Modestą“ (94:60)

2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 00:01 val., peržiūros: 962

Balandžio 11d., Trečiadienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, Reguliariosios (1 etapo), D pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – „Modesta“ ir svečių – „Vėjų linija & Garliavos duona“.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, abi ekipos keitėsi pirmaujančios komandos vaidmeniu, tačiau pirmasis kėlinys baigėsi taikiai – 14:14. Antrąjį kėlinį taikliais metimais pradėję svečiai išsiveržė į priekį 5 taškais, tačiau greit į tai atsakę šeimininkai pasivijo varžovus ir persverę rezultatą savo naudai. Kėlinio pabaigoje 9:2 atkarpą sužaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai užbaigė pirmąją rungtynių pusę pirmaudami – 32:35.

Antrąją rungtynių pusę užtikrintai pradėję svečiai greit susikrovė dviženklį pranašumą. „Modesta“ į solidų priešininkų puolimą atsako nerado ir leido varžovms per trečiąjį kėlinį įmesti net 30 taškų – 45:65. Ketvirtame rungtynių kėlinyje keitėsi ne daug kas, tvirtai savo persvarą laikę svečiai neleido varžovams priartėti ir iškovojo antrąją „Sportturas“ taurės pergalę – 60:94 (14:14, 18:21, 13:30, 15:29).

„Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos lyderis Laurynas Varnas:

Nesusirinkome visi, tačiau priešininkų buvo ne ką daugiau, tačiau mes jau daug metų žaidžiam kartu ir tiesiog buvom greitesni bei stipresni.

Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ be vargo pranoko „Vilkus“ (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:14 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno Rami“ įveikė „Modesta“ (55:34) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 20:23 val.)Ne pilnos sudėties žaidęs Veiverių „Amberis“ svečiuose neprilygo „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Kolegos“ be vargo įveikė „Modestą“ (93:49) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Hidraulit“ sutriuškino vos du kartus per kėlinį iš žaidimo pataikiusią „Modestos“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Šešių sūrių“ ekipa iškovojo bronzos medalius „Sportturas“ Iššūkio taurėje (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:16 val.)