Alytaus „Vakarai“ vs Skaitmeninė akis (82:99)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Alytaus profesinio rengimo centras, Putinų g. 40, Alytus, LT-62321

„Skaitmeninė akis“ pavasario taurę pradėjo pergalę prieš Alytaus „Vakarus“

2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 23:40 val., peržiūros: 898

Ketvirtadienį, kovo 29 – ąją dieną, Alytaus profesinio rengimo centro sporto salėje buvo sužaistos KKL organizuojamos pavasario „Sportturas“ taurės 2018, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų - Alytaus „Vakarai“ ir svečių „Skaitmeninė akis“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai, tačiau nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ir sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio rezultatas buvo lygus (12:12). Antroje kėlinio pusėje vedami D. Šiumbrio šeimininkai spurtavo 9:2 ir turėjo septynių taškų persvarą, bet svečiai į tai atsakė atkarpa 8:0 ir laimėjo pirmąjį ketvirtį – 21:22. Antrasis kėlinukas taip pat prasidėjo abiems komandoms nemažinant apsukų, tačiau atakas taškai dažniau užbaigdavo svečiai, kurie beveik visą kėlinuką pirmavo ir kontroliavo situaciją aikštelėje. Likus žaisti tris minutes šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą (44:44), tačiau komandiškai žaidę svečiai kėlinį vėl užbaigė spurtu 9:0 ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo devynių taškų pranašumą – 44:53.

Po petraukos svečiai nemažino apsukų ir kėlinuką pradėjo dviem tritaškiais iš eilės ir susikrovė dviženklį pranašumą (44:59). Alytaus „Vakarų“ bėdos nemažėjo, klaidos tiek puolime tiek gynyboje leido jų varžovams įgyti net dvidešimties taškų persvarą (46:66). Tiesa, tada „Skaitmeninės akies“ komanda kiek sustojo, o tuo pasinaudoję šeimininkai po truputį ėmė tirpdyti varžovų persvarą, kuri po trijų kėlinių buvo jau tik dvylika taškų – 64:76. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, bet netrukus šeimininkai spurtavo 7:0 ir sumažino deficitą iki vienženklės žymos (74:82), o svečiams neliko nieko kito tik prašyti minutės pertraukėlės. Po pasitarimo svečiai iškart pelnė du taškus su pražanga, bet klaidos gynyboje leido varžovams dar šiek tiek priartėti. Įpusėjus lemiamam ketvirčiui komandas skyrė septyni taškai (78:85). Tačiau tada šeimininkai tris minutes nepelnė nei taško, svečiai surinko aštuonis ir vėl atitrūko dviženkliu skirtumu (78:93). Per likusias dvi minutes šeimininkams nebepavyko atkurti intrigos ir jiems teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu – 82:99 (21:22, 23:31, 20:23, 18:23).

„Košmaras“ užtikrintai pasiekė pergalę prieš svečius Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Skaitmeninė akis“ be didesnio vargo patiesė „BK Centre“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 14:25 val.)Ypatingai atkaklioje kovoje „Skaitmeninė akis“ išplėšė pergalę iš „Košmaras“ rankų (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Resmila.Lt“ nesunkiai pradėjo aštuntfinalio serija nukaudami Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Skaitmeninė akis“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir iškovojo bronzos medalius (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:53 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ rungtynių pabaigoje palaužė Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Skaitmeninė akis palūžo prieš Ariogala vyrus (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 01:22 val.)Atkakliose ir permainingose ketvirtfinalio rungtynėse „Skaitmeninė akis“ palaužė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesunkiai įveikė „Skaitmeninė akis “ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:35 val.)Alytaus „Vakarai“ įveikė BK „Centre“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:29 val.)