Košmaras vs Skaitmeninė akis (98:102)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Ypatingai atkaklioje kovoje „Skaitmeninė akis“ išplėšė pergalę iš „Košmaras“ rankų

2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 23:05 val., peržiūros: 954

Balandžio 12 dieną, 20:15 val., Varpo gimnazijos sporto salėje susitiko Pavasario „Sportturas“ taurė 2018 lygos komandos “Košmaras” (šeimininkai) ir „Skaitmeninė akis” (svečiai). Pirmoje ketvirtfinalio kovoje. Rungtynės baigėsi rezultatu 98:102 (18:23, 25:16, 20:20, 26:30, 9:13).

Pirmame kėlinyje svečiai greit užkūrė pirtį užmigusiems šeimininkams ir per keturias minutes įgijo 7 taškų pranašumą (4:11). Tačiau „Košmaras greit pabudo, įsijungė į kovą ir iki kėlinio galo beveik išlygino rezultatą (18:19). Antrajame kėlinyje jau virė rimta kova, komandos kovėsi taškas į tašką. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai turėjo nežymų pranašumą, tačiau įgyti solidesnį pranašumą jiems nepavyko (43:39).

Antroje rungtynių pusėje komandos toliau nemažino tempo, šeimininkai vis stengėsi pabėgti, tačiau varžovai laikėsi įsikibę ir nesiruošė paleisti. Komandos pradėjo kibiau gintis, dėl to padaugėjo pražangų, o svečių trumpas suolelis vargino jų žaidėjus. Ketvirtajame kėlinyje varžovų jėgų trūkumu pasinaudoję šeimininkai per tris minutes sugebėjo įgyti net 12 taškų pranašumą tačiau keturi G.Mockus tolimi metimai ištirpdė pranašumą, o paskutinę pagrindinio laiko sekundę įmetęs tritaškį svečių lyderis išplėšė komandai pratęsimą.

Pratęsime komandos labiau žaidė baudų metimais, šeimininkai švaistė netaiklius tolimus metimus, o svečiai ramiai sumetė savo metimus ir šventė pergalę rezultatu (98:102).

“Skaitmeninė akis“​ komandos treneris L.Šimkus: „​Na, po ilgosios pertraukos pagerinom gynybą, tačiau nesisekė užpulti, darėm daug klaidų, tačiau paskui pavyko ir įmesti, bei prisivyti varžovus. Gerai, kad pavyko paskutinėmis sekundėmis gerai išsimesti ir įmesti. Na, o per pratęsimą tiesiog žaidėm geresnį savo žaidimą ir laimėjome.“

„Skaitmeninė akis“ pavasario taurę pradėjo pergalę prieš Alytaus „Vakarus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje antrą pergalę iškovojo „Košmaras“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)Atkakliose ir permainingose ketvirtfinalio rungtynėse „Skaitmeninė akis“ palaužė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)Permainingoje kovoje A.Sabonio KC 2000 II -„Beko“ įveikė „Košmaro“ ekipą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 20:37 val.)„Skaitmeninė akis“ be didesnio vargo patiesė „BK Centre“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 14:25 val.)„Skaitmeninė akis“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir iškovojo bronzos medalius (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:53 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Skaitmeninė akis palūžo prieš Ariogala vyrus (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 01:22 val.)„Alfa būrys“ aštunfinalyje įveikė „Košmarą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesunkiai įveikė „Skaitmeninė akis “ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Košmaras“ užtikrintai pasiekė pergalę prieš svečius Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)