Skaitmeninė akis vs ASU & Co „AgroVIS“ (79:75)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atkakliose ir permainingose ketvirtfinalio rungtynėse „Skaitmeninė akis“ palaužė ASU & Co „AgroVIS“ komandą

2018 balandžio 23 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 908

Balandžio 23 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko Pavasario „Sporttuto“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Skaitmeninė akis“ priemė svečius „ASU & Co „AgroVIS“.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik vienas taškas (8:7). Vėliau komandos žaidė lygiai. Aštuntą minutę vis dar vieno taško persvarą turėjo „Skaitmeninė akis“ (16:15). Kėlinio pabaigoje geros gynybos ir taiklių metimų dėka šeimininkams pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (22:15).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „Skaitmeninės akies“ dvitaškiu (24:15). Antrą minutę ASU & Co „AgroVIS“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (24:20). Ketvirtą minutę skirtumas vėl šoktelėjo iki 10 taškų (30:20). Vėliau varžovų persvarą pamažu mažino ASU & Co „AgroVIS“. Įpusėjus šatuntai minutei komandas skyrė tik du taškai (37:35). Visgi per likusį laiką tris tritaškius pataikė G.Mockus, o baigiantis kėlinio laikui dar vienas jo metimas iš aikštės vidurio pasiekė tikslą (49:37).

Sužaidus tris minutes trečiame kėlinyje „Skaitmeninės akies“ puolimas trigo, o ASU & Co „AgroVIS“ pamažu vijosi varžovus. Likus minutei su puse iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik keturi taškai (58:54). Visgi per likusį laiką „Skaitmeninė akis“ padidino persvarą iki septynių taškų (62:55).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo ASU & Co „AgroVIS“ ir po atkarpos 2:12 jau turėjo trijų taškų persvarą (64:67). Vėliau komandos žaidė lygiai, taškas į tašką. Įpusėjus trim taškais pirmavo ASU & Co „AgroVIS“ (69:72). Visgi paskutinėmis rungtynių minutėmis užtikrintai žaidė „Skaitmeninė akis“, kuri perėmė iniciatyvą ir įveikė varžovus rezultatu 79:75. PErgalė ketvirtfinalyje „Skaitmeninei akiai“ garantavo vietą pusfinalyje.

„Skaitmeninės akies“ treneris L.Šimkus: „Pradžioje pradėjom energingai. Apsikeitėme taikliomis atakomis. Vėliau mums geriau krito, vienas mūsų žaidėjas gerai pataikė. Po dviejų kėlinių turėjome solidžią persvarą. Trečiame kėlinyje ją dar šiek tiek padidinome, bet vėliau atsipalaidavome. Tai lėmė intrigą ir ketvirtame kėlinyje reikėjo kovoti.“ Paklaustas, ar netrūko jėgų, treneris atsakė: „Gal šiek tiek ir trūko, bet manau, labiau atsipalaidavome. Turėjome gan solidžią persvarą, o varžovai tuo ir pasinaudojo. Gale rungtynių tieisog susikaupėme, susikoncentravome ir laimėjome. Patekome į ketvertą ir tiesiog įrodėme, kad esame stipresni šiai minutei.“

Atkakliose rungtynėse „Resmila.lt“ nusileido prieš ASU & Co „AgroVIS“ (67:74) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:40 val.)Ypatingai atkaklioje kovoje „Skaitmeninė akis“ išplėšė pergalę iš „Košmaras“ rankų (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.) Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ iškovojo „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami ASU & Co „AgroVIS“ (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:17 val.)„Skaitmeninė akis“ pavasario taurę pradėjo pergalę prieš Alytaus „Vakarus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Skaitmeninė akis“ be didesnio vargo patiesė „BK Centre“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 14:25 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Skaitmeninė akis palūžo prieš Ariogala vyrus (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 01:22 val.)„Skaitmeninė akis“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir iškovojo bronzos medalius (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesunkiai įveikė „Skaitmeninė akis “ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:35 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilkus (2018 balandžio 17 d., antradienis, 23:05 val.)