Lietuvos geležinkeliai vs Skaitmeninė akis (57:80)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Skaitmeninė akis“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir iškovojo bronzos medalius

2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 20:53 val., peržiūros: 864

Gegužės 15 dieną, 16:30 val., A. Sabonio sporto centre, susitiko „Pavasario“ turnyro komandos „Lietuvos geležinkeliai“ ir „Skaitmeninė akis“. Komandos stojo kovoti dėl bronzinių apdovanojimų „Mažojoje“ taurėje. Vis tik šią sekmadienio popietę aikštelėje didelės intrigos nebuvo, „Skaitmeninė akis“ dar antrojo kėlinuko metu nutolo ir tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose iki pat finalinės sirenos. Susitikimas baigėsi užtikrinta „Skaitmeninė akis“ ekipos pergale, rezultatu 57:80 (21:21, 11:23, 14:16, 11:20).

Rungtynių pradžioa buvo gana lygi, abi komandos dažnai ir netaikliai atakavo, buvo labai mažai pražangų, tad ir laikas bėgo greitai. Įpusėjus pirmąjam kėlinukui žaidėjai jau pradėjo pataikyti, rezultatyvumas šoktelėjo, bet žaidimas vis dar išliko labai lygus. Viskas ėmė keistis antrąjame ketvirtyje, kuomet „Lietuvos geležinkelių“ puolimas vėl strigo, o savo žaidimą atradę „Skaitmeninė akis“ nutolo. Skirtumas nepastebimai perkopė ir 10 taškų ribą. Prasidedant ilgajai pertraukai „Skaitmeninė akis“ pirmavo gana solidžiu rezultatu 32:44.

Po ilgosios pertraukos panaši distancija tarp komandų išsilaikė dar ilgą laiką. Tiesa, perlaužti rungtynių eigą „Lietuvos geležinkeliai“ tikrai galėjo, nes varžovai nebuvo labai tikslūs atakuodami, bet netrukus abi komandos įsivėlė į chaotišką, klaidų kupiną žaidimą. Skirtumas tik dar labiau išaugo, o „Lietuvos geležinkelius“ dar bandė gelbėti G.Palinauskas, tačiau jo indvidualių pastangų neužteko, ekipa neatrodė kaip vieninga komanda, o būtent komandinis žaidimas ir padėjo „Skaitmeninė akis“ krepšininkams užtvirtinti savo persvarą ir pasiekti įtikinamą pergalę mažąjame finale 57:80.

Ramūnas Banys („Skaitmeninė akis“):

„turėjome žaisti finale, o komanda tik šiais metais surinkta, todėl labiausiai laimėti padėjo nusiteikimas“.

„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:52 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo pirmąją „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami „Lietuvos geležinkelius“ (87:92) (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Skaitmeninė akis“ pavasario taurę pradėjo pergalę prieš Alytaus „Vakarus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Baltic Transline“ ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:48 val.)Ypatingai atkaklioje kovoje „Skaitmeninė akis“ išplėšė pergalę iš „Košmaras“ rankų (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po permainingos kovos nusileido „BC „Straight“ (71:85) (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 08:51 val.),,Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė Veiverių,,Amberis' (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 18:32 val.)Atkakliose ir permainingose ketvirtfinalio rungtynėse „Skaitmeninė akis“ palaužė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Skaitmeninė akis palūžo prieš Ariogala vyrus (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 01:22 val.)„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesunkiai įveikė „Skaitmeninė akis “ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:35 val.)