SDG & Gym+ & Audrokesta vs Remza (72:96)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 22 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“

2023 kovo 22 d., Trečiadienis, 21:28 val., peržiūros: 292

Kovo 22 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "SDG & Gym+ & Audrokesta" priemė svečius "Remzą". "SDG & Gym+ & Audrokesta" buvo laimėję septynis kartus ir dešimt kartų pralaimėję. "Remzos" sąskaitoje buvo 13 pergalių ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 6:7. Vėliau geriau žaidė "Remza", kurie prasidėjus antrai kėlinio pusei pirmavo rezultatu 8:16. Septintą minutę "Remza" paprašė minutės pertraukėlės, o "SDG & Gym+ & Audrokesta" priartėjo prie varžovų (15:19). Kėlinio pabaigoje "Remza" išlaikė trapią persvarą (22:25).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes komandos žaidė lygiai (24:28). Ketvirtą minutę "SDG & Gym+ & Audrokesta" paprašė minutės pertraukėlės, o "Remzos" persvara buvo padidėjus iki dviženklės (24:34). Antroje kėlinio pusėje "Remza" bandė labiau atitrūkti, bet kėlinio pabaigoje "SDG & Gym+ & Audrokesta" sumažino varžovų persvarą iki vienženklės (42:50).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Remza", kurie pelnė penkis taškus be atsako (42:55). Netrukus persvara padidėjo iki 16 taškų (44:60), o minutės pertraukėlės paprašė "SDG & Gym+ & Audrokesta" . Kėlinio antroje pusėje "Remza" padidino persvarą iki 26 taškų (52:78).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Komandos žaidė greitai, daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. "SDG & Gym+ & Audrokesta" komandos žaidime jautėsi nuovargis. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:96.

Vidmantas Pavilionis

„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Donelaičio“ ir antrose rungtynėse lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Manvesta“ panaikino 15 taškų deficitą ir įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Donelaičio“ nesunkiai laimėjo pirmą serijos susitikimą prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Remza“ primėtė tritaškių ir lengvai įveikė „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta „Remza“ pergalė prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:39 val.)Plastenos pergalė prieš SDG & Gym+ & Audrokesta (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Remza“ itin lengvai susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 19:35 val.)Trečioji „SDG & Gym+ & Audrokesta“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:13 val.)