Kauno technologijos universitetas vs KTK ‒ Enerstena (93:86)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

“Kauno technologijos universitetas” įveikė negausiai susirinkusius “KTK ‒ Enerstena” krepšininkus

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 18:35 val., peržiūros: 669

Sausio 27 dieną, 17:15 val., KTU chemijos fakulteto sporto salėje susitiko “Įmonių” lygos komandos “Kauno technologijos universitetas” (šeimininkai) ir “KTK – Enerstena” (svečiai). “Kauno technologijos universitetas” nesunkiai iškovojo pergalę prieš „KTK – Enerstena“. Rungtynės baigėsi rezultatu 93:86 (28:19, 23:21, 24:24, 18:22).

Pirmojo kėlinio pradžioje geriau pradėjo svečių komandą. Jiems pavyko įmesti kelis tolimus metimus ir šiek tiek įšsiveržti į priekį. Tačiau antroje kėlino pusėje KTU komanda puikiai spurtavo ir kėlino gale turėjo jau 9 taškų persvarą (28:19). Antrajame kėlinyje šeimininkai toliau dėstė savo žaidimo sąlygas. Žaidė greitą žaidimą ir vargino varžovus, kurių buvo susirinkę vos penki. Baigiantis pirmai rungtynių pusei “Kauno technologijos universitetas” pirmavo rezultatu 51:40.

Trečiajame kėlinyje svečių komanda išbėgo pailsėjusi ir susikaupusi. Per pirmas tris minutes jiems pavyko išlyginti rezultatą ir kautis su varžovais taškas į tašką. Tačiau šeimininkai laiku paprašę minutinės pertraukėlės atsitiesė ir iki kėlinio galo susigrąžino turėtą pranašumą (75:64). Ketvirtajame ketvirtyje “KTK – Enerstena” pradėjo stigti jėgų ir šeimininkams pavyko padidinti pranašumą iki 20 taškų. Antroje kėlinuko pusėje svečiams pavyko šiek tiek dar pakovoti, nes šeimininkai per daug atsipalaidavo, bet pergalę šventė “Kauno technologijos universitetas” rezultatu 93:86.

“Kauno technologijos universitetas” komandos treneris T.Kivaras: „Buvo smagios, labiau draugiškos rungtynės, bet džiaugiamės pergale ir atmosfera.“

„Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ atsirevanšavo „TransUnion“ ir išlygino serijos rezultatą (75:68) (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Kauno technologijos universitetas“ vos neprisižaidė mačo pabaigoje, bet išplėšė pergalę prieš „Telia“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:58 val.)Permainingose rungtynėse Kauno technologijos universitetas įveikė Brentex Trailer & Partner (66:64) (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Hipocredit.lt“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 19:47 val.)Puikų puolimą pademonstravęs „Kauno technologijos universitetas“ palaužė besispardžiusią „Fredą“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:57 val.)