Kauno technologijos universitetas vs Telia (87:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ vos neprisižaidė mačo pabaigoje, bet išplėšė pergalę prieš „Telia“

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 22:58 val., peržiūros: 703

Sekmadienio pavakarę Kauno technologijos universiteto sporto salėje vyko Įmonių lygos E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Kauno technologijos universitetas“ su svečiais – „Telia“ komanda. Rungtynių pabaigoje kiek snūstelėję šeimininkai vos nepaleido pergalės iš savo rankų prieš vos 6-iese susirinkusius varžovus.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo „KTU“ dominavimu. 4 tritaškius ir vieną dvitaškį kėlinio viduryje įmetę šeimininkai smogė svečiams ir išsiveržė į priekį 25:8. Kėlinuko pabaigoje kiek atleidę vadeles šeimininkai leido „Telia“ komandai kiek aptirpdyti turėtą pranašumą. Rezultatyvus kėlinys palydėtas net 10 tritaškių sudėjus abiejų komandų tolimus šūvius. Po pirmųjų 10 minučių – 32:21.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino. „KTU“ komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros ir pabėgti nuo svečių. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes S.Banaitis dviem tolimais šūviais aptirpdė atsilikimą iki vienženklio taškų skirtumo. Tačiau kėlinio pabaigoje P.Kozlovas bei T.Kivaras atsakė tuo pačiu ir prieš pertrauką – 51:38.

Trečiąjį kėlinį dviem tolimais šūviais pradėjo A.Sukovas („KTU“). Tačiau „Telia“ atsakė 2 tolimais R. Vaitasiaus tritaškiais. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Svečiams niekaip nepavyko priartėti. Visą kėlinį laikėsi nuo varžovų atsilikdami apie 10 taškų. Po trijų ketvirčių – 73:62.

Paskutiniojo ketvirčio pradžia leido suprasti, kad „Telia“ dar nesudeda ginklų. Nors vos penkiese žaidė kiek daugiau nei dvidešimt minučių dėl komandos žaidėjo susirinktų 5 asmeninių pražangų. L.Čekavičius vedė savo komandą į priekį paskutiniajame kėlinyje pasiekęs trigubą dublį. Po dviejų iš eilės S. Banaičio bei vieno L. Čekavičiaus tritaškio, svečiai išsiveržė į priekį – 79:81. Tačiau kitoje atakoje A.Sukovas smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą „KTU“ naudai. Likus kiek daugiau nei dviems minutėms „Telia“ komanda vėl išsiveržė į priekį. Pabaigoje P. Kozlovo dvitaškis bei A. Sukovo tritaškis įtvirtino šeimininkų pergalę rezultatu 87:83.

„KTU“ komandos trenerio T. Kivaro komentaras po pergalės:
„Manau, kad ne mes prisidarėm sunkumų pabaigoje, o patiems varžovams pavyko pasivyti mus. Mes neatsipalaidavom, bet neįvertinom varžovų.“

„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:42 val.) „Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)Puikų puolimą pademonstravęs „Kauno technologijos universitetas“ palaužė besispardžiusią „Fredą“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Telia“ išlošė pergalę prieš „Alaina“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)“Kauno technologijos universitetas” įveikė negausiai susirinkusius “KTK ‒ Enerstena” krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ atsirevanšavo „TransUnion“ ir išlygino serijos rezultatą (75:68) (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:22 val.)Permainingose rungtynėse Kauno technologijos universitetas įveikė Brentex Trailer & Partner (66:64) (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:00 val.)„KTK ‒ Enerstena“ vs „Kauno technologijos universitetas“ (55:72) (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 23:26 val.)