Omega vs Požeminės linijos ‒ POLI (85:122)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“

2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 20:22 val., peržiūros: 684

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonų ygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir svečių teisėmis atvykę „Požeminės linijos – POLI“.

Rungtynes „Požeminės linijos – POLI“ pradėjo kaip iš natų ir greitai nutolo nuo varžovų, tačiau „Omega“ susitvarkė su puolimu, kur po greitos atakos svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 17:15). Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir rezultatas buvo lygus ( 22:22). Antrame ketvirtyje „Požeminės linijos – POLI“ įjungė aukštesnę pavarą,kur greitai susikrovė dviženklį pranašumą ( 26:37). „Omega“ puikiai atsitiesė po pertraukėlės, kur per pora minučių skirtumas ištirpo iki 3 taškų, o ketvirčio pabaigoje Jurgis Čėsna išlygino rezultatą – 51:51

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, bet „Omega“ susirinko tik penkiese ir jautėsi jėgų trūkumas, o „Požeminės linijos – POLI“ tuo pasinaudojo, kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 69:88). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. „Požeminės linijos – POLI“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 85:122 (22:22, 29:29, 18:37, 16:34)

„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Požeminės linijos – POLI“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 20:42 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)Grupės lyderių dvikovoje atkaklus mūšis ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipos pergalė prieš „Admą“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:53 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Ryterna“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 20:26 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Ryterna“ nugalėjo „Požeminės linijos ‒ Poli“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)