Požeminės linijos ‒ POLI vs Adma (83:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Grupės lyderių dvikovoje atkaklus mūšis ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipos pergalė prieš „Admą“

2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 21:53 val., peržiūros: 870

Pirmadienį, lapkričio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio lyderių – vietos „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2/1) bei svečių „Adma“ (3/0) krepšininkų.

Rungtynių pradžioje „Požeminės linijos ‒ POLI“ išsiveržė į priekį 15:8, tačiau tolimų metimų pagalba „Adma“ labai greitai sugebėjo atstayti rungtynėse status quo – 17:17.

Ir toliau svečius rungtynėse laikė tolimi metimai. Nors ir po R. Švagždžio tritaškio jiems pavyko pirmauti 29:32, visgi kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo trapią dviejų taškų persvarą – 39:37.

Trečiajame ketvirtyje „Požeminės linijos ‒ POLI“ labai greitai įgijo dviženklį pranašumą 51:41, kurį šeimininkams pavyko išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos. Po trijų ketvirčių rezultatas – 61:50.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu 0:8, tačiau „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkai iškart atstatė dviženklį pranašumą. Nors R.Švagždys ir J.Draudvila dar bandė atkurti intrigą, tačiau šeimininkai jau pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 83:75 (17:17, 22:20, 22:13, 22:25).

Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Požeminės linijos – POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ užtikrintai nugalėjo emocijų nesuvaldžiusius „Omegos“ krepšininkus (2019 sausio 22 d., antradienis, 23:44 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)Celsis teko pripažinti Požeminės linijos ‒ POLI pranašumą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 00:47 val.)