Brentex Trailer & Partner vs Požeminės linijos ‒ POLI (60:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę

2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 22:54 val., peržiūros: 2300

Trečiadienio vakarą, „Varpo“ gimnazijos sporto salėje vyko įmonių ir organizacijų krepšinio rungtynės, kuriose „Brentex Trailer & Partner“ komanda susitiko su "Požeminės linijos ‒ POLI". Kaip ir buvo tikėtasi, POLI komanda įrodė savo pranašumą ir rezultatu 72:60 (22-20 17-13 20-14 13-13) įveikė varžovus.

Vis dėlto visų rungtynių metu vyko įtempta kova. Nuo pat pradžių žaidusi labai patrauklų komandinį krepšinį „Brentex Trailer & Partner“ nesusidorojo tik su vienu faktoriumi – Linu Akstinavičiumi. Pastarasis žaidė kosminį krepšinį – vien per pirmąjį kėlinį pelnė 15 taškų. POLI komandai sutankinus gynybą antrajame kėlinyje pavyko atitrūkti, o priešininkus gelbėjo tik tolimi metimai.

Antroje rungtynių pusėje labai dideliu faktoriumi tapo „Brentex Trailer & Partner“ klaidos. Pavykus priartėti prie varžovų taikliais metimai, viskas grįždavo į savas vėžes padarius kelias esmines klaidas.

„Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Ryterna“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 20:26 val.)„Ryterna“ nugalėjo „Požeminės linijos ‒ Poli“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Grupės lyderių dvikovoje atkaklus mūšis ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipos pergalė prieš „Admą“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)Celsis teko pripažinti Požeminės linijos ‒ POLI pranašumą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 00:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)„KTK ‒ Enerstena“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:42 val.)