Adma vs Coca-Cola (79:88)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 22 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Coca-Cola“ krepšininkams

2019 sausio 22 d., Antradienis, 21:20 val., peržiūros: 848

Sausio 22 dieną, 19:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „Coca-Cola“ (svečiai). Rungtynės buvo itin lygios ir atkaklios, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis. Tačiau techninių pražangų prisirinkę „Admos“ žaidėjai palaidojo savo viltis ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 79:88 (21:23, 20:20, 21:21, 17:24).

Jau pirmosios rungtynių minutės aiškiai parodė, kad šiandien susitiko labai panašaus pajėgumo ekipos. Žaidėjai rungtyniavo rezultatyviai, pats žaidimas buvo itin greitas, buvo daug greitų atakų. Pirmaujanti ekipa keitėsi daugybe kartų, o ilgoji pertrauka prasidėjo vis dviem taškeliais pirmaujant „Coca-Cola“ krepšininkams 41:43.

Antroje rungtynių dalyje niekas nesikeitė, komandos ir toliau liko ištikimos labai lygiam žaidimui. „Coca-Cola“ komandoje tikru lyderiu tapo P.Irtmonas, kuris šį vakarą buvo nesulaikomas ir surinko net 53 naudingumo balus. Bet vien jo pastangų nepakako ir paskutinėmis minutėmis komandos vis dar žaidė taškas į tašką. VIs tik „Adma“ neišlaikė įtampos, komanda turėjo pretenzijų teisėjams, kol galiausiai ginčai pavirto techninėmis pražangomis ir taip šeimininkai palaidojo savo viltis kautis dėl pergalės. „Coca-Cola“ ramiai finišavo ir laimėjo susitikimą rezultatu 79:88.

„Adma“ išvargo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:00 val.)„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:34 val.)„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Coca ‒ cola“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Freda“ įveikė iki tol nepralaimėjusią „Coca-Cola“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:01 val.)Intriguojančiame mače ‒ „Norvelina“ komandos pergalė prieš „Coca ‒ Cola“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:00 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)V. Stočkaus tritaškiai atnešė „Coca-Colai“ sunkią pergalę prieš „Artstone“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:39 val.)Lengvoje kovoje „Adma“ sutriuškino „Coca-Cola“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Adma“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „ASS Endress + Hauser“ krepšininkais (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:41 val.)