Coca-Cola vs Adma (57:107)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lengvoje kovoje „Adma“ sutriuškino „Coca-Cola“

2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 20:36 val., peržiūros: 583

Vasario 17 dieną, 19:15 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko “Įmonių“ lygos komandos „Coca-Cola“ (šeimininkai) ir “Adma” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu

Rungtynių pradžia gerokai sėkmingesnė buvo „Adma“ komandai. Svečiai per kėlinį sumetė net 33 taškus, tuo tarpu varžovams leido įmeisti vos 10 ir pirmąjį kėlinį svečiai laimėjo 23 taškų skirtumu. Antrtajame kėlinyje vaizdas liko panašus. Šeimininkams sunkiai sekėsi prasibrauti pro aukštesnius ir greitesnius varžovus. To pasekoje po dviejų kėlinių “Adma” priekyje rezultatu 29:57.

Antroje rungtynių pusėje nieko ypatingo nenutiko. Rungtynės toliau klostėsi kaip prasidėjo. Gerokai ilgesnis “Adma” suoliukas nepaliko varžovams jokių šansų net pakovoti dėl pergalės. Visą antra rungtynių pusę svečiai turėjo 40+ taškų persvarą ir šventė pergalę rezultatu 57:107.

„Adma“ treneris D.Jagminas: „Na tieisog visi susirinkom. Praeitas varžybas pralošėm paskutinėmis sekundėmis, tai norėjom atkeršyt. Džiaugiuos savo žaidėjais.“

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Coca ‒ cola“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:31 val.)Lengvoje kovoje „Coca ‒ Cola“ patvirtino lyderių vardą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:13 val.)Intriguojančiame mače ‒ „Norvelina“ komandos pergalė prieš „Coca ‒ Cola“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)„Freda“ įveikė iki tol nepralaimėjusią „Coca-Cola“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:01 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)Tik po atkaklios „Adma“ įveikė „Omega“ ir žengia toliau (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 20:36 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Coca-Cola“ krepšininkams (2019 sausio 22 d., antradienis, 21:20 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)