Hidraulit vs Adma (60:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą

2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 16:20 val., peržiūros: 626

Sekmadienį, vasario 3 dieną, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Hidraulit“ bei svečių „Adma“. Visų rungtynių metu komandos žaidė gana apylygiai ir viskas sprendėsi lemiamais momentais. Pranašesni šįkart buvo svečiai, kurie iškovojo nelengvą pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie labai greitai įgijo penkių taškų pranašumą. Tačiau tuomet jie strigo puolime, o tuo netruko pasinaudoti aikštelės šeimininkai, kurie pelnė vienuoliką taškų be atsako ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinio laiką „Hidraulit“ ekipai pavyko išlaikyti pranašumą savo rankose, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:10. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Adma“ ir lygino rezultatą. Visgi, tuomet jie vėl krito į duobę ir tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Galiausiai svečių ekipa atsikėlė iš gilaus miego ir kėlinuką užbaigė su trenksmu. Per likusį kėlinio laiką jie puikiai atrodė gynyboje, taip pat pažadino savo puolimą ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:34.

Trečiojo kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir tik ketvirčiui einant į pabaigą, „Adma“ ekipai pavyko kiek nutolti nuo savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką skirtumas nepakito, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:53. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Visgi, kėlinukui einant į pabaigą, R. Švagždžio tempiama „Adma“ sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą ir užsitikrino pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 60:73.

„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)Atkaklioje kovoje „Artstone“ po pratęsimo palaužė „Hidraulit“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Adma“ po permainingos kovos palaužė BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 20:55 val.)Rungtynių pabaigoje „Hidraulit“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (74:81) (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:31 val.) I. Jasiulevičius vedami Hidraulit neatsilaikė prieš Norvelina (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:00 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Coca-Cola“ krepšininkams (2019 sausio 22 d., antradienis, 21:20 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)„Festo“ antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Hidraulit“ ir išlygino serijos rezultatą (1:1) (2019 kovo 19 d., antradienis, 20:57 val.)„Adma“ atsirevanšavo „Artstone“ ekipai už pralaimėjimą pirmame rate (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:42 val.)