Adma vs ASS Endress + Hauser (99:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 19 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Adma“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „ASS Endress + Hauser“ krepšininkais

2019 vasario 19 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 647

Vasario 19 dieną, 19:15 val., Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „ASS Endress + Hauser“ (svečiai). Nors pirmoje rungtynių dalyje "Admos" pranašumas buvo tik dešimt taškų, tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkai be vargo susidorojo su pavargusiais varžovais. Rungtynės baigėsi rezultatu 99:57 (24:15, 17:16, 24:12, 34:14).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo "Admos" krepšininkai, kurie per pusę kėlinuko demonstravo puikią gynybą ir į savo krepšį praleido vos du taškelius. Patys šeimininkai puldami susikurdavo kur kas daugiau progų metimams, gerai pataikė iš toli ir tai leido jiems nutolti per dviženklią distanciją. Nors vėliau skirtumas dar labiau išaugo, bet komandų žaidimas jau buvo tapęs kur kas lygesnis, o "ASS Endress + Hauser" prieš pat ilgąją pertrauką vėl sumažino atsilikimą iki dešimties taškų. Po dviejų kėlinukų rezultatu 41:31, pirmavo "Adma".

Antroje rungtynių dalyje po patirtos M. Puotkalio traumos "ASS Endress + Hauser" komanda liko su vos vienu atsarginiu žaidėju, tad pasipriešinti ilgą suolelį turintiems varžovams buvo praktiškai neįmanoma. Dabar skirtumas augo su kiekviena minute, kol galiausiai bet kokia intriga išnyko, o "Adma" jau ir triuškino nuvargusius varžovus. Nors šeimininkai ir neperžengė šimto taškų ribos, bet jų pergalė vis viena buvo daugiau nei solidi. Susitikimas baigėsi rezultatu 99:57.

„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)Negausiai susirinkę „ASS Endress + Hauser“ nugalėjo „Acme grupės“ krepšininkus (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Adma“ išvargo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:00 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę „ASS Endress + Hauser“ iškovojo pergalę (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Coca-Cola“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „ASS Endress + Hauser“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Modernita“ be didesnio vargo nugalėjo „ASS Endress + Hauser“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 01:21 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „ASS Endress + Hauser“ (96:90) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:32 val.)„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Adma“ pergalingai pradėjo sezoną įveikdami „KTK – Enerstena“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 19:47 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)