Coca-Cola vs Artstone (87:82)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

V. Stočkaus tritaškiai atnešė „Coca-Colai“ sunkią pergalę prieš „Artstone“

2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 20:39 val., peržiūros: 758

Sekmadienį, gruodžio 2 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko turnyrinės lentelės kaimyna – „Coca-Cola“ (5/1) ir svečių teisėmis žaidę „Artstone“ (5/1) krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo intensyviu ir rezultatyviu abiejų ekipų žaidimu. Nors E. Pociaus metimai leido „Artstone“ išsiveržti į priekį, tačiau V.Stočkus trimis tolimais meitmais priartino „Coca-Cola“ iki 20:22.

Antrasis kėlinukas prasidėjo svečių tritaškiais, po kurių „Artstone“ atitrūko 22:31. Visgi, po minutinės pertraukėlės vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė – ir vėl V.Stočkus pradėjo tiksliai atakuoti iš toli, o tai leido šeimininkams spurtuoti bei įgyti dviženklį pranašumą – 55:41.

Trečiajame ketvirtyje „Artstone“ surengė nedidelį spurtą ir priartėjo iki 62:56. Ir toliau svečiai neblogai žaidė tiek gynyboje, tiek ir puolime, kas leido dar labiau aptirpdyti „Coca-Cola“ ekipos persvarą iki 69:66.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Artstone“ po J. Jokšo tolimo metimo priartėjo iki 71:69. Tačiau tada po tritaškį smeigė P.Irtmonas ir V.Stočkus, o „Coca-Cola“ vėl nutolo 77:69. Visgi, T.Šiškevičius puikiu žaidimu labai greitai leido svečiams išlyginti rungtynių rezultatą 80:80. Rungtynių pabaiga priklausė „Coca-Colai“, kuri ir laimėjo šias rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 87:82 (20:22, 35:19, 14:25, 18:16).

V.Stočkus („Coca-Cola“):

„greičiausiai, kad pataikymas lėmė pergalę, nes taškų daug, bet labai išmušė varžovai, kai pakeitė gynybą. Truputį reikėjo priprasti prie asmeninės gynybos. Tai turėjo didžiausios įtakos, jog jie mus pasivijo. Pirmoje pusėje metėme visus laisvus tritaškius, tikrai nežinau kiek, bet daug.“

Rezulatyviausi rungtynių žaidėjai:

Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)Negausiai susirinkusi „Omega“ po ilgosios pertraukos krito prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:18 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Artstone“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)Intriguojančiame mače ‒ „Norvelina“ komandos pergalė prieš „Coca ‒ Cola“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)