Adma vs Hipocredit.lt (58:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus

2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 20:34 val., peržiūros: 817

Lapkričio 13 dieną, 19:15 val., Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „Hipocredit.lt“ (svečiai). Puikiai savo energiją išnaudoję „Hipocredit.lt“ krepšininkai, šį vakarą, įrodė savo pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultlatu 58:73 (16:28, 19:16, 7:15, 16:14).

Rungtynių pradžioje geriau atrodė „Hipocredit.lt“ krepšininkai, kurie demostravo didžiulį intensyvumą abiejose aikštelės pusėse ir žaibiškai nutolo. Skirtumas augo labai sparčiai kol vienu metu siekė 18 taškų. Tačiau nuo to momento „Adma“ atsibudo ir iš lėto ėmė artėti, kol prieš pat ilgąją pertrauką jiems pavyko atsilikimą sumažinti per pusę. Ilgoji pertrauka prasidėjus esant rezultatui 35:44.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai sugebėjo priartėti per šešis taškus, tačiau tai buvo viskas. Netrukus „Hipocredit.lt“ visiškai uždarė varžovų puolimą ir patys nesunkiai bėgo tolyn. Skirtumas augo su kiekviena minute, kol galiausiai nebeliko intrigos ir likęs laikas tebuvo formalumas. „Hipocredit.lt“ gynybos gniaužtus atleido tik paskutinėmis minutėmis, o tuo pasinaudoję „Admos“ krepšininkai kiek sušvelnino galutinį rezultatą 58:73.

Mindaugas Špokas („Hipocredit.lt“):

„gynyba nebuvo labai gera rungtynių pradžioje, bet būtent ji yra pergalių priežastis, kai žaidėjai pasiima savo varžovą ir atiduodą visą save prieš jį“.

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Langvila“ krepšininkais (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė savo varžovus (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė ketvirtfinalio etapą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 20:43 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernita“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:23 val.) „Hipocredit.lt“ įveikė „Modernitą“ ir per žingsnį nuo didžiojo finalo (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:50 val.)„Hipocredit.lt“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Hipocredit.lt“ sutrypė „TransUnion“ (107:36) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)„Hipocredit.lt“ užmėtė tritaškiais „Admą“ ir nesunkiai laimėjo pirmąjį 1/4 susitikimą (2019 kovo 29 d., penktadienis, 21:50 val.)