Lemora & Minaltra & Deirama vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (49:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 19 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ gynybos gniaužtuose įstrigusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ turės žaisti lemiamas 1/8 rungtynes

2019 kovo 19 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 617

Kovo 19 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos Didžiosios taurės antrosios 1/8 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Lemora & Minaltra & Deirama“ ir svečiai – „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“. Serijoje iki dviejų pergalių 1:0 priekyje buvo „Lemora & Minaltra & Deirama“.

Rungtynės prasidėjo abiejų ekipų klaidomis bei netiksliais metimais ir tik trečiąją minutę tiksliu tolimu metimu D.Urbonas atidarė rungtynių taškų sąskaitą. Ir toliau rungtynės klostėsi nerezultatyviai, o po pirmo kėlinio 10:13 priekyje buvo „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“.

Antrajame kėlinuke svečiai spurtavo, gynybos gniaužtuose sėkmingai laikė savo varžovus ir įpusėjus kėliniui pirmavo 10:19. Ir toliau „Lemora & Minaltra & Deirama“ sunkiai rinko taškus, o po dviejų kėlinių svečiai jau buvo įgyję dviženklę persvarą 15:25.

Trečią kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po V. Bunikio ir D. Mockaus metimų priartėjo iki 22:27. Nors D.Sakalauskaso metimų dėka „Lemora & Minaltra & Deirama“ išlygino rungtynių rezultatą, tačiau svečiai antroje kėlinio pusėje vėl nutolo 34:40.

Lemiamame ketvirtyje D.Mockus tiksliais metimais mažino skirtumą iki minimumo – 45:46. Visgi, rungtynių svarstyklių „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipai persverti nepavyko ir viskas keliasi į lemiamas trečiąsias rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 49:57 (10:13, 5:12, 19:15, 15:17).

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pasiekė pergalę po pratęsimo ir keliauja į finalą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 18:55 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:42 val.)D. Adomaitis atvedė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ į pergalę prieš „Požemines linijas ‒ POLI“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:11 val.)