Kauno technologijos universitetas vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (68:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą

2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 20:22 val., peržiūros: 1017

Sekmadienio vakare Kauno technologijos universiteto chemijos fakulteto sporto salėje vyko Įmonių lygos E pogrupio lyderių mūšis, kuriame susitiko namuose žaidę „Kauno technologijos universitetas“ su kolkas be pralaimėjimų buvusiu „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komanda. Po įnirtingos kovos, lemiamos atakos metu „KTU“ krepšininkai sugebėjo išplėšti pergalę.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai. Komandos sunkiai įsivažiavo į rungtynes. Rungtynes dviem tritaškiais atidarė V.Pliauga („Kauno tehnologijos universitetas“). Svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus. Gynyboje vėlavę „JVIB“ leido atitrūkti šeimininkams, kurie naudojosi klaidomis bei varžovų greitai susirinktomis pražangomis. Po pirmųjų dešimties minučių – 20:12.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau neleido varžovams artėti. Sukūrę tris iš eilės rezultatyvias atakas, jie vėl pasiekė dviženklį taškų skirtumą. Įpusėjus kėliniui žaidimas išsilygino. Kėlinio pabaigoje taikliu tolimu metimu „KTU“ turėtą 12 taškų persvarą iki 9 nubraukė M.Kazikaitis („JVIB“). Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 36:27.

Antrojoje rungtynių pusėje „JVIB“ krepšininkai sugebėjo perimti žaidimo kontrolę į savo rankas. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui jie pradėjo lipti varžovams ant kulnų tarp komandų palikdami vos 3 taškus (41:38). Tačiau besibaigiant kėliniui šeimininkai sėkmingai užbaigė tris atakas ir taip bent šiek tiek nutolo. Po trijų kėlinių – 51:45.

Lemiamas rungtynių ketvirtis buvo kupinas intrigos. Pradžioje 4 iš eilės taškus pelnė svečiai. Tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir „KTU“ krepšininkai. Kėlinio viduryje kylanti įtampa lėmė didelį pražangų bei mestų baudų metimų skaičių, o tai nei vienai komandai neleido atsiplėšti nuo varžovų. Likus žaisti 3 minutes, M.Patašius („JVIB“), pataikęs du baudos metimus, padėjo saviškiams priartėti iki minimalaus skirtumo (61:60). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei puse minutės K. Atkočiūnui sėkmingai pelnius 2+1, „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ jau beveik buvo patikėję pergale (64:65). Bet „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkai parodė savo kovingumą. Likus žaisti vos 4 sekundes V.Raudonis uždirbo 2+1, kurio specialiai iki galo neišpildė, o P.Kozlovas atkovojęs kamuolį puolime ir pataikęs iš vidutinio nuotolio, užtvirtino saviškių pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:65.

Paklaustas, kas pabaigoje padėjo išlikti ramiems ir iškovoti pergalę, „KTU“ komandos treneris T.Kivaras atsakė:
„Nemanyčiau, kad likom ramūs, bet pasisekė tiesiog. Pramestas vienas metimas, atkovotas kamuolys laiku. Iš esmės, varžovai stiprią sudėtį turi, priekinę liniją ir pasisekė mums šį kartą.“

Pogrupio lyderių mače „Ryterna“ po pratęsimo krito prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:07 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš galingai žaidusią „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.) „Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:14 val.)„Ryterna“ nerezultatyviose rungtynėse nusileido „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionui“ (43:49) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 15:50 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Kauno technologijos universitetas“ atsirevanšavo „TransUnion“ ir išlygino serijos rezultatą (75:68) (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:22 val.)Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 19:12 val.)