Ryterna vs Celsis (75:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Vos penkiese susirinkę „Ryterna“ įveikė „Celsį“ (75:68)

2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 20:59 val., peržiūros: 852

Lapkričio 14d., Trečiadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Ryterna“ ir svečiai – „Celsis“.

Rungtynės prasdėjo taškas į tašką, pirmi krepšį atrišo svečiai (5:0), tačiau po jų sekė ir šeimininkų sėkminga 9 taškų atarpa (9:5). Įpusėjus kėliniui „Ryternos“ krepšininkai surengė 3 sėkmingas atakas, kurios baigėsi taikliais tolimais metimais ir atsiplėšė nuo varžovų dviženkliu skirtumu (19:9). „Celsis“ kėlinio pabaigoje varžovus šiek tiek pasivijo – 22:16. Antrąjį kėlinį geriau pradėję šeimininkai vėl atsiplėšė nuo oponentų ir komandas skyrė dviženklis pranašumas (29:19). Likusią kėlinio dalį „Ryternai“ pavyko išlaikyti pranašumą – 34:26.

Antrąją rungtynių pusę spurtu 11:0 pradėjo „Celsis“ įsiverždamas į priekį 3 taškais (34:37). Nors atrodė, kad penkiese susirinkusiems „Ryterna“ pradėjo stigti jėgų, jie nuo varžovų neatsiliko, tačiau prarado pranašumą ir prieš ketvirtąjį kėlinį ekipas skyrė tik 3 taškai – 52:55. Paskutinis rungtynių ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai, „Ryternai“ pavyko vėl susigražinti pirmaujančios ekipos vaidmenį, o pirmus kėlinio taškus svečiai pelnė tik praėjus beveik 4 minutėm. Antroje kėlinio dalyje šeimininkai visiškai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir iškovojo 5-ą pergalę iš 5 galimų – 75:68 (22:16, 12:10, 18:29, 23:13).

„Ryterna“ Marius Giedraitis:

Trumpas atsarginių suolelis, lėmė, kad reikėjo kautis visas 40 minučių. Taip pat perduodam linkėjimus visiems, kurie neina į varžybas.

„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:21 val.)Vos vieną metimą prametusio V. Grinio vedama „Ryterna“ sutriuškino „Omegą“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:02 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Celsį“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 21:49 val.)„Ryterna“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (79:60) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Omegai“ įveikti „Celsis“ ekipą (2019 vasario 19 d., antradienis, 20:54 val.)Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)