Celsis vs Brentex Trailer & Partner (79:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 15 d., Antradienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Antroje rungtynių pusėje „Celsis“ įrodė pranašumą prieš „Brentex Trailer & Partner“ ekipa

2019 sausio 15 d., Antradienis, 21:00 val., peržiūros: 649

Antradienį Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Celsis“ ( 3/7) ir svečių teisėmis atvykę „Brentex Trailer & Partner“ ( 3/7).

Rungtynes užtikrinčiu pradėjo „Brentex Trailer & Partner“ ekipa, kuri greitomis atakomis rinko lengvus taškus ir „Celsis“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 4:10). Po pertraukėlės šeimininkams pavyko persverti rezultatą į savas rankas, tačiau „Brentex Trailer & Partner“ puikiai sužaidė ketvirčio pabaigą ir atstatė turėtą pranašumą ( 16:22). Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. „Ceslis“ toliau lipo varžovams ant kulnų ir paskutinėmis sekundėmis išlygino rezultatą – 35:35.

Po ilgosios pertraukos „Celsis“ perėmė rungtynių kontrolę į savas rankas ir su kiekviena minute didino pranašumą. „Brentex Trailer & Partner“ niekaip nepavyko stabdyti greitų varžovų atakų ir šeimininkai pirmavo dviženkliu pranašumu. Ketvirtame kėlinyje „Brentex Trailer & Partner“ kilo į lemiamamą šturmą, tačiau „Celsis“ atsilaikė prieš varžovus ir šventė pergalę, rezultatu – 79:71 (16:22, 19:13, 24:16, 20:20)

„Omega“ nesulaikė pasipriešinimo iš „Brentex Trailer & Partner“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Ryterna“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (79:60) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)Permainingose rungtynėse Kauno technologijos universitetas įveikė Brentex Trailer & Partner (66:64) (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių „Brentex Trailer & Partner“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (58:53) (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Rimo & Patikima linija“ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Celsis“ nesugebėjo pasipriešinti „Norvelina“ ekipai (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 18:41 val.) Ryterna lygioje kovoje pranoko Brentex Trailer & Partner (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:24 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ susitvarkė su „Acme grupė“ (54:39) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:34 val.)