TransUnion vs Kauno technologijos universitetas (44:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą

2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 21:42 val., peržiūros: 803

Pirmadienį Kauno centro sporto mokykloje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „TransUnion“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno technologijos universitetas“.

Rungtynes „Kauno technologijos universitetas“ pradėjo sausa atkarpa 10:0 ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. „TransUnion“ tik septintą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus ir ketvirčio pabaigoje pavyko suregzti keletą greitų atakų bei sušvelninti skirtumą (10:18). Antrasis ketvirtis prasidėjo chaosu aikštelėje ir ne vienai ekipai nepavyko pelnyti taškų, tačiau „TransUnion“ susitvarkė su puolimu ir pradėjo lipti varžovams ant kulnų – 25:30.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. Vis dėlto, „Kauno technologijos universitetas“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir netaikliais metimais, kur sugebėjo po sunkios kovos atstatyti turėtą pranašumą ( 33:41). Lemiamame kėlinyje „TransUnion“ ekipa dar bandė kabintis varžovas į atlapus, tačiau „Kauno technologijos universitetas“ atsilaikė prieš jų šturmą, o „TransUnion“ subyrėjo rungtynių gale ir patyrė triuškinantį pralaimėjimą, rezultatu – 44:70 (10:18, 15:12, 8:11, 11:29)

„Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ vos neprisižaidė mačo pabaigoje, bet išplėšė pergalę prieš „Telia“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Kauno technologijos universitetas“ atsirevanšavo „TransUnion“ ir išlygino serijos rezultatą (75:68) (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)“Kauno technologijos universitetas” įveikė negausiai susirinkusius “KTK ‒ Enerstena” krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:35 val.)Puikų puolimą pademonstravęs „Kauno technologijos universitetas“ palaužė besispardžiusią „Fredą“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Modernita“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „TransUnion“ (75:45) (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:08 val.)