Modernita vs TransUnion (100:50)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 26 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai

2019 vasario 26 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 724

Antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Įmonių lygos 2 etapo H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Modernita“ su svečiais – „TransUnion“ komanda. Beveik nuo pat rungtynių pradžios pradėję dominuoti šeimininkai sutriuškino varžovus.

Pirmojo kėlinio pradžioje vyko apylygė kova. Komandos apsikeitė taikliais metimais. Kėlinio viduryje po 5 iš eilės A.Rožės („Modernita“) taškų šeimininkai sužaidė gerą atkarpą puolime ir šovė į priekį. Po pirmųjų 10 minučių – 20:14.

Antrajame ketvirtyje prasidėjo šeimininkų dominavimas. Kėlinį 6 taškais pradėjo P.Lekečinskas taip užduodamas gera toną „Modernitos“ puolimui. 23:5 šeimininkų atkarpą leido susikrauti 24 taškų pranašumą jau antrajame kėlinyje. Kėlinuko pabaigoje 3 tritaškius pataikę svečiai kiek aptirpdė atsilikimą. Prieš pertrauką – 45:30.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo „Modernitos“ atkarpą 17:0. Puikiai puolime žaidęs G.Bartkus bei kamuolius skirstęs A.Pelšs vedė savo komandą į priekį. Svečiai neturėjo atsakymų į uraganinį šeimininkų puolimą. Sunkiai taškus rinkę „TransUnion“ paleido svečius į priekį nebepavejamu skirtumu. Po trijų ketvirčių – daugiau nei įtikinama „Modernitos“ persvara 76:42.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas. Šeimininkai mėgavosi žaidimu, o „TransUnion“ laukė rungtynių pabaigos. Greitos atakos bei padrikas žaidimas vyravo paskutiniajame kėlinyje. Galutinis rungtynių rezultatas – 100:50.

„Modernita“ komandos trenerio D. Špakausko komentaras po įtikinamos pergalės:

„Sveikinu tikrai varžovus, nebloga komanda tikrai, kaunasi. Tikėkimės susitiksim atkrintamosiose, manau, kad geriau sužaisim. O kas mus liečia, tai žaidžiam savo žaidimą ir viskas.“

Po atkaklios kovos „Modernita“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:01 val.)„Freda“ turėjo pripažinti „TransUnion“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:34 val.)„Modernita“ atlaikė „TransUnion“ pasipriešinimą ir iškovojo trečiąją vietą (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 17:12 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)„Hipocredit.lt“ sutrypė „TransUnion“ (107:36) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Modernita“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „TransUnion“ (75:45) (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Modernita“ be didesnio vargo nugalėjo „ASS Endress + Hauser“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:42 val.)