Brentex Trailer & Partner vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (57:88)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88)

2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 23:22 val., peržiūros: 735

2019 sausio 16 d., Trečiadienį, Varpo gimnazijos sporto salėje, įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Brentex Trailer & Partner“ ir svečių teisėmis žaidę „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai (9:10), visgi antroje kėlinio pusėje svečiams pavyko kiek pabėgti nuo varžovų ir po taiklaus K. Jankaičio tolimo metimo svečiai pirmavo rezultatu (14:22).

Antrąjame kėlinyje šeimininkai nesustabdė priešininkų greitų atakų, kas leido tik padidinti pranašumą ir po pirmosios rungtynių pusės „Brentex Trailer & Partner“ atsilikinėjo rezultatu (29:44).

Trečiajame kėlinyje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ skirtumą prieš varžovus tik didino, kas prieš lemiamą ketvirtį leido pirmauti jau rezultatu (44:65),

Ketvirtajame kėlinyje daugiau jėgų tūrėję svečiai tik didino pranašumą, greitomis atakomis buvo pelnyta daug taškų, kas leido nesunkiai įveikti varžovus rezultatu 57:88 (14:22, 15:22, 15:21, 13:23).

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ komandos žaidėjas E.Rakickas:
Susirinko pagrindiniai mūsų žaidėjai, kiek pamenu jų pagrindinio žaidėjo nebuvo, tai tikriausia be jo priešininkam buvo sunkiau žaist, visas rungtynes išlaikėme persvarą ir nesunkiai laimėjom.

„Omega“ neatsilaikė prieš galingai žaidusią „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Ryterna“ nerezultatyviose rungtynėse nusileido „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionui“ (43:49) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 15:50 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)Pogrupio lyderių mače „Ryterna“ po pratęsimo krito prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:07 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nusileido „Omegos“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:00 val.)Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 19:12 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nesunkiai įveikė „Celsis“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Brentex Trailer & Partner“ paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 02:30 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)