Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Omega (87:94)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 17:50 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą

2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 19:12 val., peržiūros: 797

Antradienį KTU inžinerijos licėjaus sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungynės, kuriose susitiko „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ( 7/2) ir „Omega“ (7/2).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmieji nuo varžovų atitrūko „Omegos“ žaidėjai ( 8:16). Vis dėlto, „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipai pavyko susitvarkyti su varžovų zonine, kur kėlinuko pabaigoje persvėrė rezultatą į savas rankas ( 22:20). Antrame ketvirtyje toliau tarp komandų liko atkakli kova, tačiau likus žaisti tris minutes J.Keršys priminė apie save ir leido svečiams prieš ilgąją pertrauką įgyti 4 taškų pranašumą – 43:47.

Po ilgosios pertraukos „Omegos“ ekipa pradėjo „sausa“ atkarpa ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 47:57). Per likusį laiką svečiai atlaikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ šturmą ir išlaikė susikrautą pranašumą ( 65:71). Lemiamame ketvirtyje D.Adomaičio pastangomis „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ėmė lipti varžovams ant kulnų, tačiau „Omega“ atsilaikė prieš varžovų puolimą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 87:94 (22:20, 21:27, 22:24, 22:23)

„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš galingai žaidusią „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:08 val.)Pogrupio lyderių mače „Ryterna“ po pratęsimo krito prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:07 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)Įtemptame ir lemiamame aštuntfinalio mūšyje ‒ „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ pergalė (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Ryterna“ nerezultatyviose rungtynėse nusileido „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionui“ (43:49) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 15:50 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Lemora & Minaltra & Deirama įveikė Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 12:44 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)