Lemora & Minaltra & Deirama vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (67:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus

2019 sausio 14 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 650

Pirmadienį, sausio 14 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Lemora & Minaltra & Deirama“ bei svečių „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“. Didžiąją dalį rungtynių kontroliavo šeimininkų ekipa, kuri prieš trėčiajį ketvertį turėjo pranašumą. Visgi, viskas pasikeitė per trečiąjį ketvertį , kuomet svečiai pradėjo spausti savo varžovus, pasinaudojo tuo, kad varžovai daug prametė metimų ir iškovojo sunkią pergalę.

Pirmasis ketvertis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. . Komandos ir gerai gynėsi ir taikliai taike į krepšį. Kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Sužaidus beveik tris minutes, svečiai bandė pasivyti priešininkus. Vėliau svečių ekipa mažais žingsniais artėjo prie varžovų, bet persverti rezultato jiems nepavyko. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 20:15.

Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „ Lemora & Minaltra & Deirama “ ekipa, kuri spurtavo 5:0 ir įgijo didesnį pranašumą. Vėliau „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipa kiek atsigavo ir pradėjo artėti prie savo varžovų. Jie priartėjo prie jų, tačiau mažai trūko, kad pakreiptų rezultatą savo naudai.. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 39:34.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tačiau tuomet „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipa pelnė septynis taškus paeiliui bei taip įgijo pranašumą. Nors šeimininkų komandai šis kėlinys visiškai nesisekė, buvo pramesta daug metimų, o pataikyta tik 11 taškai per kėlinį. Visgi, „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ komandą kėlinį pabaigė aukštesne natą ir turėjo 13 taškų pranašumą – 50:63.

Lemiamą ketvertį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie vėl šiek tiek nutrūko nuo savo varžovų. Tuomet „ Lemora & Minaltra & Deirama “kantriais žingsniais pradėjo artėti prie savo varžovų ir likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, komandas skyrė vienas taškas. Tačiau tuomet „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ susigriebė ir pradėjo spausti savo varžovus, kas ir atnešė jiems vaisių. Jie laimėjo atkarpą ir tokiu būdu įrodė savo pranašumą šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas – 67:80.

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ komandos treneris E.Rakickas: Mūsų pergalę lėmė susikaupimas

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pasiekė pergalę po pratęsimo ir keliauja į finalą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:28 val.)Atkaklioje kovoje „Juozo vitkaus inžinerijos batalionas“ išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:54 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)