Coca-Cola vs Norvelina (66:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Intriguojančiame mače ‒ „Norvelina“ komandos pergalė prieš „Coca ‒ Cola“

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 23:00 val., peržiūros: 626

Sekmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Įmonių lygos 2 etapo F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Coca – Cola“ su svečiais – „Norvelina“ krepšininkais. Svečiai nei karto neleido varžovams pirmauti rungtynėse, tačiau intriga virė iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo net 4 svečių tritaškiais. 2 iš jų įsūdė R.Narkevičius. Tai leido susikrauti 6 taškų pranašumą įpusėjus kėliniui. „Coca – Cola“ gretose pirmajame kėlinyje žibėjo R.Mačiulaitis, kuris pelnė pirmus 8 iš 10 komandos taškų. Vis tik „Norvelinos“ krepšininkams nepavyko dar labiau atitrūkti nuo priešininkų. Po pirmojo kėlinuko – 15:18.

Antrojo ketvirčio pradžia priklausė „Norvelinai“. Greitos atakos ir taiklūs tolimi šūviai leido įpusėjus kėliniui svečiams pasiekti 12 taškų pranašumą – 21:33. Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko kiek apmažinti savo atsilikimą. Taiklus L. Stočkaus tritaškis besibaigiant kėliniui padėjo priartėti iki 8 taškų. Prieš pertrauką – 28:36.

Trečiasis kėlinys prasidėjo P. Irtmono („Coca – Cola“) 2+1, kuriuo jis uždavė gerą toną savo komandai. Šeimininkams gan greit pavyko ištirpinti turėtą deficitą iki 3 taškų. Kėliniui artėjant prie pabaigos G.Vitkauskas padidino „Norvelinos“ persvarą iki 5 taškų prieš lemiamą kėlinį – 46:51.

Paskutinysis ketvirtis vyko atkakliai. „Coca – Cola“ komanda nesiruošė pasiduoti. Nors likus žaisti apie 6 minutes svečiai išsiveržė į priekį 11 taškų skirtumu. Tačiau tada šeimininkų atkarpą 16:5 leido išlyginti rungtynių rezultatą – 66:66. Visgi šaltakraujiškiau rungtynes užbaigę „Norvelinos“ krepšininkai įsirašė sunkią pergalę rezultatu – 71:66.

J. Kaškelio („Norvelina“) komentaras po pergalingo mačo:

„Labai vakar skaudų pralaimėjimą kitoj lygoj patyrėm, tai šiandien su dvigubu nusiteikimu atėjom ir aišku buvo šansas pirmą vietą grupėje iškovoti. Dar reikia rytoj laimėt. Labai gražiai vyrai susigynė ir to pasekoje laimėjom.“

„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Norvelina“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Dakra – Košmaras“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:55 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Coca ‒ cola“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:31 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)Lengvoje kovoje „Adma“ sutriuškino „Coca-Cola“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:36 val.)V. Stočkaus tritaškiai atnešė „Coca-Colai“ sunkią pergalę prieš „Artstone“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:39 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)Atkaklioje kovoje paskutinėmis sekundėmis „Norvelina“ nurungė „Adma“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)