Norvelina vs Adma (83:81)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Atkaklioje kovoje paskutinėmis sekundėmis „Norvelina“ nurungė „Adma“

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 21:13 val., peržiūros: 649

Sausio 20 dieną, 17:30 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Norvelina” (šeimininkai) ir “Adma” (svečiai). Banguotuose rungtynėse nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis ir daugiau sėkmės atitetko „Norvelina“ komandai. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:81 (23:26, 28:20, 15:23, 17:12).

Pirmo kėlinio pradžioje geriau pradėjo svečių komanda, tačiau neilgai trukus komandų rezultatas išsilygino. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką ir tik kėlinuko gale šiek tiek išsiveržė “Adma” (23:26). Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko geriau susikaupti ir persverti rezultatą į savo pusę. Tuo tarpu svečiai įsikabinę stengėsi nepaleisti varžovų. Baigiantis pirmai rungtynių pusei pirmavo “Norvelina” (51:46).

Trečiajame kėlinyje labiau susikaupę išbėgo svečiai. Šie per pusę kėlinio išlygino ir persvėrė rezultatą į savo rankas. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką ir trečio kėlinio pabaigoje priekyje buvo “Adma” komanda rezultatu 66:69. Ketvirto kėlinio pusę laiko svečiai vis dar laikė pranašumą, tačiau šeimininkai taip pat neketino nuleisti rankų. Iki varžybų pabaigos komandos kovėsi taškas į tašką ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Pergalę šventė „Norvelina“ rezultatu 83:81.

„Norvelina“ komandos treneris J.Kaškelis: „Sunkios varžybos ir komandą traumos užpuolė. Susirinkom atiduoti visas jėgas, labai šaunu, kad pavyko atlošti pabaigoje ir išplėšti pergalę. Na, jų zaidėjas numeriu 00 visisiškai mus draskė, bet pavyko puolimu nurungti varžovus.“

Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)Sunkioje kovoje „Coca-Cola“ komandai pavyko atsiplėšti nuo „Norvelina“ komandos ir laimėti (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:00 val.)Intriguojančiame mače ‒ „Norvelina“ komandos pergalė prieš „Coca ‒ Cola“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:00 val.)Grupės lyderių dvikovoje atkaklus mūšis ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipos pergalė prieš „Admą“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Celsis“ nesugebėjo pasipriešinti „Norvelina“ ekipai (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)