Artstone vs Coca-Cola (63:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“

2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 20:18 val., peržiūros: 957

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Artstone“ ir „Coca – Cola“.

Rungtynės prasidėjo kieta ir atkaklia kova tarp varžovų. Ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ir „Coca – Cola“ minimaliu atotrūkiu pirmavo ( 19:20). Antrame ketvirtyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą, o „Artstone“ kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „Artstone“ surengė keletą greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki minimalaus – 36:37.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito, o komandos toliau demonstravo aukšto lygio krepšinį ir ne vienai komanda nesusikrovė didesnio pranašumo ( 51:49). Ketvirtame kėlinyje komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis, tačiau „Coca – Cola“ surengė spurtą 8:0 ( 57:65). Likus žaisti keturias minutes „Artstone“ kilo į lemiamą šturmą, tačiau svečiai atsilaikė ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 63:71 (19:20, 17:17, 15:12, 12:22)

V. Stočkaus tritaškiai atnešė „Coca-Colai“ sunkią pergalę prieš „Artstone“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)Intriguojančiame mače ‒ „Norvelina“ komandos pergalė prieš „Coca ‒ Cola“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:00 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Artstone“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)Negausiai susirinkusi „Omega“ po ilgosios pertraukos krito prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Coca-Cola“ eliminavo „Artstone“ iš tolimesnės kovos (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)