Vėjų linija & Garliavos duona vs Ulmas (85:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 21 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą

2019 sausio 21 d., Pirmadienis, 20:31 val., peržiūros: 902

Pirmadienį Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir svečių teisėmis atvykę „Ulmas“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 10:10). Po minutės pertraukėlės „Vėjų linija & Garliavos duona“ surengė keletą greitų atakų, kur pavyko įgyti rekordinį pranašumą ( 22:17). Antrame ketvirtyje pradėjo ryškėti šeimininkų pranašumas ir „Ulmas“ prieš ilgąją pertrauką turėjo 20 taškų deficitą – 45:25.

Po ilgosios pertraukos „Ulmas“ toliau miekaip neužkūrė savo puolimo, o „Vėjų linija & Garliavos duona“ stabiliai žaidė tiek puolime, tiek gynyboje ir su kiekviena minute pranašumą didino ( 66:41 ). Lemiamame kėlinyje T.Šorius vienintelis traukė „Ulmą“ ant pečių, tačiau to buvo maža. „Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai pasibaigė rungtynes ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 85:61 (22:17, 23:8, 21:16, 19:20)

„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atlaikė „Ulmo“ tritaškių lietų ir iškovojo pergalę (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)Antrą kart „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą įveikusi „Freda“ pateko į ketvirtfinalį (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:29 val.)Chaotiškose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:39 val.)ASU & CO „AgroVIS“ užtikrintai įveikė „Ulmo“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:09 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ krito prieš „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:21 val.)