Vėjų linija & Garliavos duona vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (93:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 21:15 val., peržiūros: 706

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės J pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su svečiais – „Menų kambarys & BC „Rhino“. Geras rungtynių startas nepadėjo svečiams iškovoti pergalės.

Pirmajame ketvirtyje vyko tikras tritaškių konkursas. Komandos vieną po kito laidė taiklias tolimas bombas. Sužaidus kiek mažiau nei 4 minutes po 4 A. Čekavičiaus („Menų kambarys & BC „Rhino“) tritaškių svečiai išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu – 3:18. Tačiau tada kiek surimtėję šeimininkai užkūrė savo tolimąją artileriją ir besibaigiant kėliniui sugebėjo rezultatą išlyginti – 23:23.

Antrasis ketvirtis ir toliau pasižymėjo tritaškių lietumi. Svečių komandoje tik 2 taškai per kėlinį buvo pelnyti ne iš 3 taškų zonos. Šeimininkų komandoje du tritaškius įmetė R.Rapalas. Baigiantis kėliniui D.Bartkus ir B.Mockus 7 taškais prisidėjo prie „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos atotrūkio iki 9 taškų. Prieš pertrauką – 52:43.

Trečiajame kėlinyje visiškai dominavo aikštelės šeimininkai. V.Augustaitis visais įmanomais būdais rinko taškus šeimininkams, taip leisdamas įgyti dvidešimties taškų persvarą. „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandai trečiajame ketvirtyje taškus rinko tik R.Rainys bei I.Lukianskas. Prieš paskutinįjį ketvirtį – 69:49.

Paskutinysis ketvirtis intriga nekvepėjo. Šeimininkai ir toliau didino savo persvarą. Svečiai ir toliau taškus rinko tolimais metimais, tačiau gynyboje neblizgėjo bei leido „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandai primesti savo žaidimą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 93:69.

V. Vaškevičiaus („Vėjų linija & Garliavos duona“) komentaras po pergalės:

„Varžybos buvo tritaškių šou. Ačiū Dievui, kad po to supratom kaip apsigint. Čia ir buvo raktas nuo tritaškių.“

Chaotiškose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 kovo 02 d., šeštadienis, 15:15 val.)Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ krito prieš „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:34 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atlaikė „Ulmo“ tritaškių lietų ir iškovojo pergalę (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)