Ulmas vs Vėjų linija & Garliavos duona (98:106)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vėjų linija & Garliavos duona“ atlaikė „Ulmo“ tritaškių lietų ir iškovojo pergalę

2019 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 00:14 val., peržiūros: 1089

Trečiadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Įmonių lygos 2 etapo J pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Ulmo“ krepšininkai su svečiais – „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda. Gan banguotose ir nenuspėjamose rungtynėse netrūko nei sudėtingų metimų, nei klaidų virtinių.

Pirmajame ketvirtyje vyko gan apylygė kova. Komandos keitėsi taikliais metimais. Šeimininkai daugiau nei puse kėlinio taškų pelnė tolimais šūviais. Po 2 tritaškius įmetė A.Berankis bei T.Šorius. Skylėta gynyba neleido „Ulmo“ krepšininkams išsiveržti į priekį bei laimėti pirmojo kėlinio. Po dešimties minučių – 25:32.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau vieną po kito svaidė tolimus metimus. Puolime kiek strigusi „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda leido varžovams juos pasivyti. Prieš pertrauką – 52:54.

Trečiojo kėlinio pradžioje po V. Žurausko taiklaus tritaškio „Ulmas“ išsiveržė į priekį 4 taškais (64:60). Tačiau ryškesnės persvaros susikrauti jiems nepavyko. D. Bartkaus tritaškis ir L. Varno 6 taškai kėlinio pabaigoje sumažino šeimininkų pranašumą iki minimumo 80:79.

Paskutinysis ketvirtis jau priklausė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandai. Kėlinio viduryje atkarpa 16:0 leido svečiams pelnyti 100 tašką bei susikrauti 14 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Ulmo“ krepšininkai, tačiau svečiai nepaleido pergalės iš savo rankų. Galutinis rezultatas – 98:106.

V. Vaškevičiaus („Vėjų linija & Garliavos duona“) komentaras po pergalės:
„Kad ir kaip gerbiam varžovą, bet mes esam stipresni. Tik kažkoks atsipalaidavimas, davimas jiem „forų“ tokių, tie pataikyti tritaškiai jiems suteikė sparnus. Iš karto mums pasidarė sunkiau kovoti. Jie turi tikrai tokių tritaškininkų, kuriems labai sekėsi. Mes laimėjom, turbūt, dėl susikaupimo gale.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)Antrą kart „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą įveikusi „Freda“ pateko į ketvirtfinalį (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ krito prieš „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:23 val.)Chaotiškose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:39 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Ulmo“ ekipą ir paliko pastaruosius be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)